Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta 1. napján a...

A 90 napos diéta 1. napján a tojás bármilyen tojás lehet? Gondolok uitt a főtt, rántotta, tükör stb. -re.

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Legjobb a főtt, esetleg minimális zsiradékkal rántotta/tükörtojás.
2013. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én sokszor ettem úgy a tojást hogy egy üveg sütőtálba raktam tejfölt ráütöttem a tojásokat megfűszereztem só, vegeta, zöldfűszerek egy pici sajt a tetejére és megsütöttem. Nagyon finom és laktató. A mindmegette.hu oldalon nagyon sok receptet találsz a 90 naposhoz! Én nem csináltam végig csak kb a felét de igy is lement annak idején 5 kg.
2013. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen mindegy. A tojás tápanyagtartalma nem változik. Na nem mintha ilyen apróságokon kéne aggódnia annak aki szénhidrátnappal, keményítőnappal meg gyümölcsnappal akar fogyni. Majd ha rájöttél hogy egy "kúra" nem lehet tartós, meg hogy egyáltalán nem a testsúly számít, akkor remélhetőleg lesz olyan kérdésed ami előrébb visz a jobb alak felé. Addig csak az a sors vár rád mint a többi fogyókúrázóra, hogy a súlyoddal és az egészségeddel játszadozol. Ezt a 90 napost büntetni kéne. Remélem a kiagyalója is megcsinálja újra és újra és újra. Mint a legtöbben akik bedőlnek az ilyesminek.
2013. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha melegíted a tojást kicsapódik belőle a fehérje!
2013. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

23:02 ekkora ökörséget hogy lehet leírni? :D


Pont hogy a nyers tojásban lévő fehérje rosszul emészthető mert nem denaturált, főzéssel sütéssel válik értékes fehérje forrássá.

2013. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!