Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétában használhatók...

90 napos diétában használhatók Norbi update cukrot?

Figyelt kérdés
Reggel a kávémba tennék egy keveset, meg mondjuk gyümölcs napon fahéjas cukros sült almát ennék.
2013. szept. 13. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább nyírfacukorral próbálkozz, jóval egészségesebb. Azzal nem fogsz tudni sült almát készíteni, mert nem karamellizálódik, de nem is kell. Diétázol, minek a cukros sült alma? Hogy visszahízd, amit lefogytál?
2013. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Mit nevezel norbi update cukornak?

Meg tudnád nevezni mi az a vegyület, amit édesítésre használnál? Azon túl, hogy update cukor..


90 napost felejtsd el, törekedj zöldség, húsevésre (tojás, hal, hús, gomba..) !

2013. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Én csak tanácsot adtam. Most akkor téged nem érdekel hogy mi a halál rohadt vegyszeres mocskot eszel? Akkor edd.. ha neked tök mindegy, akkor miért érdekel, miért kérdezed? Egyél sz.ar vegyszereket, hátha jobb lesz tőle neked.


Ha olyan sok kérdést végig tudtál olvasni, arra nem futotta hogy rendesen utánaolvass magadtól a táplálkozásnak? Ennyire sikerült jutni, 90 napos diéta meg 'norbi cukor'? Ezekkel szólsz be, nekem? Aki segíteni akart neked?


Gondolkodj már el.. és egyél xilitet, ha rohadtul édeset akarsz enni..

2013. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sowilo ***** válasza:

Harcműves azért szól be itt sok embernek, mert rengetegen csinálják a hülyeséget. Sokan elhiszik a médiában hallható zsidó hazugságokat, és önpusztító életvitelt kezdenek csinálni. Aztán az okosabb rájön hogy mi a helyzet, a hülyébb meg összekeveri a súlyvesztést a zsírvesztéssel, és ujjong hogy mennyit "fogyott", közben csak lepusztult a teste.


Te remélem az okosabbak közé tartozol. De hogy a kérdésre válaszoljak: a vegyszer se nem fehérje, se nem szénhidrát, nem is tápanyag, tehát minden nap eheted a diéta szerint. Meg is lesz az eredménye...

2013. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy én utána néztem, eritrit. Ez jó. De nézd meg (kérdező) milyen kibe.basottul rohadt drága! Az eritritnek kilója 1500 ft körül van, a norbi féle csomagolásnál 250g kerül ennyibe..


Na ezért kell gondolkozni néha, ha nem is túl sokat..

2013. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!