Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérje napon ehetek bécsi...

Fehérje napon ehetek bécsi virslit vacsorára?

Figyelt kérdés
salátaöntetet mikor hetek a salátához?vagy egyáltalán nem ehetek?Pl fehérje napon ehetek köret nélkül pörköltet(szaft nélkül)??

2013. szept. 14. 17:54
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
Ha gondolod feldobhatok 2 képet, előtte és utánit ha nem hiszed.
2013. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Én elhiszem. Sőt, igazából valamilyen szinten magam is pártolója vagyok a gyors SÚLYVESZTÉSNEK.


Szerintem már írtam fogyózós csajoknak: ha gyors eredményt akarnak, akkor percek alatt ki tudjuk véreztetni őket, ez 5 kiló mínuszt is jelenthet.


Természetesen nem kell attól tartani, hogy ez zsírtömeg csökkenést okoz.. sem a Te 15 kilós fogyásod, sem a megcsonkolt vagy kivéreztetett, így lefogyott emberek esete..


Előtte/utána kép némi érdekességgel járna.. de valószínűleg csak egy vészesen alacsony kalóriabevitel eredményét mutatná, mi itt elég jól tudjuk egy ilyen hogy mutat. És csupán azért nem az ilyen módszereket javasoljuk, mert fogyásként az egészségromlás nélküli zsírtömeg csökkenést értjük. Tehát, részemről valójában érdektelen a téma.. de biztos van aki számára érdekes. Akkor sem értem miért kell 90 napos, miért nem zöldségen és húson (tápláló élelmiszereken) éhezteti valaki magát. Egy fokkal kevésbé lenne rossz.

2013. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
Igen én is így gondolom. Annó azért csináltam a 90 naposat, mert nem voltam tisztában mit hogyan miért. Azóta sokat segítettek, sok olvastam utána, már én sem mondanám senkinek sem a 90 naposat :)
2013. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Eltaláltad lepontoztalak. Amit csináltál rossz és nem is lesz tartós, az emberek nagy részének jelentősen ront az egészségi állapotán másik nagy részének étkezési zavarokat okoz az ilyesmi (nem akar visszahízni). Mégis ezt javaslod. A helyzeteden csak a mozgás segített valamennyit, így elhisszük hogy zsírt is vesztettél. Egyébként hosszútávon kifejezetten hátráltattad magad, pedig létezik csak zsírvesztés is. Meg sajnos léteznek női portálok is agyhalottaknak ,mint a hoxa.
2013. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:

14-es: 93 kilóról indultam és ne mond nekem, hogy csak a mozgás miatt lemennem 78ra. 12%os testzsír-százalékom lett (nem a neten lévő okos kalkulátorokkal számoltattam ki, hanem dietetikussal) ez volt 7 éve és nem jött vissza azóta sem.


A válaszolónak ismét: ha csinálod (csináld szerintem), és elérted a célodat, ne ess a ló túloldalára, azaz akkor se kezdj el enni sokat, maradjon meg az olyan lehetőség, hogy lefekvés előtt 3-4 órával már ne egyél, estére ne egyél édességet. Ja és került az üdítőket, én azok miatt híztam el, de nagyon.

2013. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Sowilo ***** válasza:

Tehát 12%-os testzsírod lett a 12 napos diétától? Ez abban az esetben lehetséges, ha előtte szép szálkás voltál, 5-6% zsírral. Ha nem így van, akkor két lehetőség van. Az egyik hogy egy kis hazudozós hülyegyerek vagy. A másik meg az, hogy mutáns vagy, és az egyetem fizetni fog neked, hogy halálod után tanulmányozhassák a tested.


Amúgy eleve hülyeségek élnek a fejedben. Aki nem tud normálisan táplálkozni, mert nem ért hozzá, az nézzen szépen utána, ne ezzel a szarral próbálkozzon. A diéta első lépése a női magazinok véleményével ellentétben mindig a TANULÁS. Enélkül nem megy semmi sajnos az életben. Még a seggtörlés sem.


A normális diétánál megoldható, hogy ne legyen izomvesztés, nem vágom miről beszélsz, hogy ez minden diétánál szükségszerű. A szálkásító diétáról gondolom még nem hallottál. Nem is csoda, az még nem volt a nők lapjában.


+ egy fasza ellentmondás: az elején azt állítod, izmot is fogytál le magadról, aztán meg azt, hogy mégis csökkent a testzsírszázalékod. Keress nekem logikát légyszi...

2013. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Sowilo ***** válasza:
bocs, az első sorban 90 napost akartam írni. de gondolom így is érthető.
2013. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Ja hogy 190 magas férfi vagy...

Egyszer azt írod ne csinálja egyszer meg hogy csinálja. De a gond már ott van hogy szerinted a virsli ehető kaja. Nem olvastál te semmit, nem fogod fel, de olyasmit javasolsz aminek köze sincs a zsírvesztéshez. Ha kevesebbet eszel meg mozogsz persze hogy fogysz, ennek nincs köze a 90 naposhoz. Plussz ez még önmagában nem mindenkinél működik jól. Emiatt van ennyi debil csokidiéta meg dinnyediéta meg citrom diéta, meg káposztaleves meg 90 napos, mert néhány nagyon tapasztalt ember mindegyikről azt hiszi hogy nekik az használt. Ezreket vezetnek ezzel félre akiknek viszont nem használ.

2013. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:

Sowilo:


"+ egy fasza ellentmondás: az elején azt állítod, izmot is fogytál le magadról, aztán meg azt, hogy mégis csökkent a testzsírszázalékod. Keress nekem logikát légyszi..."


Ezt most nem értem. Fogytam izmot meg zsírt is, nem értem, hogy ebbe mi a probléma, bocsi ha valamit rosszul tudok ebben.


90 napos diéta előtt, illetve 2 hónappal utána (először rosszul írta, 1,5et írtam, 2 hónapig csináltam):


[link]


[link]


Azért kevertem össze, mert most egy 1,5 hónapos diétát csinálok, Mészáros László segített összeállítani.


Nem fogom ajánlani a 90 naposat, mert az emberek többsége lusta, gyenge és keresi a kifogásokat, ráadásul a testük annyira lósz.r, hogy egy kis diétától meg sporttól már sírnak. Viszont aki mindent képes betartani és mellette lemenni terembe és a futópályára, az meg csinálja nyugodtan. Nem mindenkinek van pénze fehérjeporra, vitaminokra, porcvédőkre, aminósavra, L-carnitinre, csirke/pulykamellre, tonhalra és a többi tökéletes kajához.


Az átlagembernek simán jó az ilyen, de mondom csak akkor ha nem problémának állítja be, hogy jajj most diétáznia kell...

2013. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Lenne időd/kedved részletesebben írni arról mit/hogy ettél?


Jó az új formád, de te írtad azt a vérhányós dolgot, nem? :S

2013. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!