Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van valaki aki minden gyüminap...

Van valaki aki minden gyüminap után víznapot tart? Eredményesebb így a diéta?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 23:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%

Nem eredményes a diéta.


Ha rendszeresen (4-5 naponta) egész nap csak vizet iszik valaki, ráadásul ezt ugye a 90 napos diéta eleve rossz táplálék választéka mellett, az a minőségi és esetleg a mennyiségi éhezést meríti ki.


Így nem fogyni lehet, hanem tömeget veszteni.

Ez vagy tűrhető eredményt jelent, vagy szétcse.szett, löttyedt testet, de néhány szerencsés embernek tény hogy ez bejött.


A többség viszont ilyen szempontból peches.

2014. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Nem erre voltam kíváncsi...

Olyanok véleményére aki csinálja..

Köszönöm a hsz-od baromi érdekes volt.

Jó éjt.

2014. febr. 19. 00:03
 3/40 anonim ***** válasza:
49%
Én a "gyüminap" után levegőnapot szoktam tartani. Tökre várom,mivel csak ilyenkor veszek levegőt,máskor nem.
2014. febr. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
61%

Leírtam olyanok tapasztalatát akik csinálják.


Mégis mi a bajod? Nem tetszik az, hogy a valóság nem a fiktív kis elképzelésedhez igazodik?


Hát igen, attól hogy te azt hiszed jól eszel, a tested bizony még zsírosodhat, és ezzel sok csaj van így. Lehetsz plusz egy közöttük, úgy látom ezen az úton vagy.


Igazából senkit nem érdekel, mi csak leírtuk mire számíts.

2014. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
34%

MinimorRris, neked is vannak "elveid", amihez pont ennyire ragaszkodsz, és amivel majdnem annyit ártasz magadnak hosszú távon, mint a kérdező rövid távon. Annyi különbséggel, hogy te legalább nem vagy éhes.

Mindenki azt csinál magával, amit akar. Te is, ő is.

Még akkor is, ha most (MOST, és nem máskor!) igazad van.

2014. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Ezt évi 1-2 alkalommal lehet/érdemes csinálni, méregtelenítésként. Ennyire gyakran viszont nem érdemes. Tartósan egészséges alakot nem időszakos diétával lehet elérni, hanem olyan egészséges életmóddal, amit mindig betartasz egész életedben, nem azt mondod, hogy ettől eddig így és így fogok táplálkozni.
2014. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
47%

Ne sarkítsuk a helyzetet, mert nagy tévedésekbe futhatunk bele miatta.


Nekem nem most van igazam, hanem általában ha étkezésről írok, mivel én egy eléggé épkézláb nézet mellett állok, ami pont a hosszú távon kialakuló táplálkozással összefüggő betegségeket szorítja vissza.


Tehát kinek lesz problémája hosszú távon?


Az ideák, elvek, vallások gyakran ártalmasak.

Én kissé idealista vagyok, de nem vagyok vallásos. Nem hiszek, hanem látom hogy van ami jobb mint más. Amit én állítok, az közelít a valósághoz, a kérdező és sok más ember viszont távolabb állnak a valóságtól.


Természetesen én sem gondolom, hogy 100% jól tudom mi a valóság, eleve nem hiszek a valóságban. Viszont a táplálkozásnak vannak törvényszerűségei, bizonyos elveket érdemes követni. Én ilyeneket közvetítek, szemben mások elveivel, amik távolabb állnak az igazságtól, károsabbak, úgymond rosszabb választások.

2014. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
30%
Idióta
2014. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára félreértetted Minimoris.

Az ilyen "diétázóknak" mindegy, hogy izmot veszítenek s nokedlik lesznek. Ha csont-zsír-bőr is mindegy, csak vékonyak legyenek... de biztos jó, mer' a blikkbe' azt írják...

2014. febr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Minimorris válasza tökéletes!

Amit te akarsz az egy önpusztító eljárás. Lebontja a szervezeted az izomzatodat ez káros. Nem részletezném, hogy miért, de gondolj arra, hogy a test esztétikai megjelenését a genetikai adottságokon felül az azomzat adja. Ezenkívűl többek között a szív is egy izom, onnan pláne nem kéne izmot veszíteni! Máshogyan fogalmazva: Hiába van Ferrarid ha nem teszel bele üzemanyagot akkor leáll!

2014. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!