Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehet elkezdeni a 90 napost?

Hogy lehet elkezdeni a 90 napost?

Figyelt kérdés
Hol vannak a napok vagy hogy van ez?15 kiló súlyfeleslegem van.
2009. dec. 30. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdésnek olvasd el ezt:

[link]

2009. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne kezd el! Butaság! Tedd rendbe az étkezésedet és kezdj el mozogni!
2009. dec. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Az előttem szólónak van igaza! 90 nap után mi lesz? Újra elkezdesz zabálni, meg összeenni minden cukros-zsíros sz@rt... Az ember vagy életmódot vált, és akkor örökre megoldódik a súlyfelesleg probléma, vagy egy életen át folytatja ezt a jojózást (fogyok-hízok-fogyok-hízok), amit a diétázás és a zabálások váltogatása okoz. Ez egészségtelen is, és alapvetően nem jó semmire... De sajnos az akaratgyengék mindig találnak egy csomó kifogást, hogy ne kelljen se mozogni, sem pedig életmódot váltani... És náluk nagyon népszerűek ezek a kretén fogyókúrák, amikből dunát lehet rekeszteni...
2009. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a 90 nap után (ami tavaly áprilisban járt le) megint össze vissza ettem mindent annyi hogy fehér kenyeret nem, semmilyen diétát nem csináltam azóta, most ráállva a mérlegre 2 kiló jött vissza. bár én mozgok valamennyit, mert squasholni járok, most meg elkezdtem konditerembe járni, a mozgás sose árt, és szerintem nincs baj a 90napossal. legalábbis nekem nem volt vele bajom.
2010. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!