Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan lehet a lehető leggyors...

LiviNeo# kérdése:

Hogyan lehet a lehető leggyorsabban lefogyni pénzkiadás nélkül?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 00:31
1 2 3
 21/24 Nevermind30 válasza:

Kedves LiviNeo!

Nem írtál testalkatot, illetve, hogy mennyit szeretnél fogyni. Az első, hogy tisztázd, te akarsz lefogyni, saját akaratodból. Vezess naplót, amiben leírod, mikor kezded, tűzz ki egy napot, addig ne változtass semmit. Ám a dátumot tessék tartani. Írd le, mit nem szeretsz magadon, így xy túlsúllyal. Felejtsd el a testtömegindex-et, fittséget és ruhaméretet figyelj. Készíts ki szem elé egy ruhát, ami régebben jó volt rád. Lehetőleg ne olyat válassz, amit irreális volna elérni rövidebb idő alatt. Rátűzöl egy cetlit: "Igenis hordani foglak!"

A vízivásról: fontos, de ha keveset iszol, egy biológus ismerős szerint a következőképpen csináld, hetente 1 (!) pohárral igyál csak többet, azt folyamatosan emeld, hogy a hólyagodnak legyen ideje normál tempóban tágulni, így elkerülheted a folyamatos wc-zést, ami hamar elveszi az ember lánya kedvét.

A naplóba még írd le, mit vársz az egésztől, de ezek a célok ne legyenek elérhetetlenek.

Ha sikert érsz el, ami elsősorban nem kiló, hanem ruhákban kinézet, illetve jobb testi erő, mindent írj le.

Ne fojts el magadban minden édesség utáni vágyat, lehetőleg étkezések után egyél és ne közöttük/helyettük bűnös dolgokat, persze mértékkel. Ha nagy a túlsúly, és nem akar lemenni, keress fel dokit, barátnőmnek gyógyszer kellett és elkezdtek olvadni a kilók. Sose büntesd magad erőltetett edzéssel, szidással, csak jutalmazd minden apró sikerért. Ez lehet bármi, ami nem kaja. Színház, mozi, fürdőbelépő, szép új ruha. Sok sikert!!!

2014. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Jobban nem is irhattam volna le mint az előttem szóló.
2014. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

"egy biológus ismerős szerint a következőképpen csináld, hetente 1 (!) pohárral igyál csak többet, azt folyamatosan emeld, hogy a hólyagodnak legyen ideje normál tempóban tágulni"



Ez lehet, hogy igaz, de nekem ez elképzelhetetlen: tényleg van aki heti összesítésben pohár pontosságra tudja, hogy mennyit iszik?? Különben hogyan is tudná, hogy a következő héten mennyit jelent az előző heti adag plusz egy pohárnyi mennyiség? :O

2014. aug. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az elmúlt fél évben elég sokat fogytam (plusz 30 kg volt rajtam). És hogy hogyan?


- naponta 5,6,7-szer étkeztem, kevesebb mennyiségeket (köztes étkezéseknél, tehát nem reggeli ebéd vacsi (3 étkezés), elég egy alma, vagy valamilyen gyümölcs (2-3-4 étkezés))

- csökkentettem a megevett mennyiséget, de sosem maradtam éhes

- sosem ettem magam degeszre

- minden nagyobb étkezést ivással kezdtem (víz, ásványvíz)

- figyeltem, hogy kevesebb kalóriát vigyek be, mint amennyit elégetek

- megpróbáltam napi 1 órára min. kimenni sétálni

- kb. teljesen (nem 100%-ra) lemondtam a kenyérről, zsemléről, kifliről, pékdolgokról, sütiről, cukorról, csokiról

- az előtte lévő mennyiséghez képest jóval többet iszom, de csak és kizárólag vizet

- megpróbálok minél kevesebb szénhidrátot bevinni a szervezetembe

- megpróbálok normális életritmust felvenni, tehát kb. minden nap ugyanakkor kelek, étkezem, megyek ki mozogni, és fekszem le, és így napi kb. 7-8 óra alvást biztosítok magamnak

- nem görcsölök rá arra, hogy fogynom kell

- ha megkívánok valamit, nem állok ellen, tehát pl. heti egy szeletnyi (kb. 40-50 gr) csoki, vagy egy szelet süti bőven belefér


Én is kitűztem magam elé egy célt, hogy mibe szeretnék beleférni, de nem siettetem a fogyást sem, mert nem 1 hónap alatt jött fel az a plusz, ami rajtam van, és tisztában vagyok vele, hogy nem is egy hónap alatt megy le.

Arra viszont ügyelj, hogy egy héten ne fogyj többet, mint 1-1,5 kg, mert annak lehetnek nem várt eü-s következményei is.

2014. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!