Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 13 éves lány vagyok 66 kiló...

13 éves lány vagyok 66 kiló és 169 cm nem vagyok dagatt csak hájaas vmi edzéstervet és a diétához szeretném ha vmit ajánlanátok? Ja és 4 hónap alatt szeretnék lefogyni 8-10 kilót

Figyelt kérdés
fogyás
2014. okt. 25. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:

13 évesen ne nagyon akarjál fogyózni, mert rohadtul nem egészséges.

Egyébként miért akarsz te 4 hónap alatt 8-10 kg-t fogyni?

2014. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Diétát felejtsd el, viszont ezekre figyelj oda: ásványvízen kívül más ne igyál, cukort teljesen mellőzd, levekfés után pár órával már ne egyél zsíros, kalóriadús kajákat, és lehetőleg sportolj. Legalább egy fél órát naponta, biciglizz, korcsolyázz, ugrállókötelezz, bármi jó, csak mozogj. Ne az legyen hogy a tévé előtt nassolgatva töltesz 5 órát.

Ha nem szoktál regelizni, akor ideje elkezdeni.

Ne félj megmondani anyukádnak, hogy le szeretnél fogyni.. mond neki főzzök kevésbé zsíros kajákat, meg ne vegyen édességeket stb... mert ha nincs, akkor nem is fogsz olyat enni.


Diétázni ilyenkor még nem érdemes, abból úgy is az lenne, hogy 1-2 napig bírnád, aztán meg bezabálnál és még szarabbul éreznéd magad. (a koplalás meg eszedbe ne jusson, attól csak hízni fogsz).


Ha ezeket betartod, akkor fogyni fogsz, az hogy meddig tart az sok mindentől függ, de még ha nem is 4 hónap aladt adsz le annyit, mit számít az.. ha 6 hónap alatt megye le , vagy 1 év alatt, az eredmény ugyan az. Ha viszont elkeseredsz és korán abbahagyod akkor még 1 év után se lesz változás.

2014. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Lefekvés után pár órával már ne egyél" :) amúgy teljesen jókat írt az előző.
2014. okt. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.. :)
2014. okt. 26. 09:15
 5/10 anonim válasza:
A testmozgás a legfontosabb, ha van időd akkor nem elég fél óra, és ne csak csinálgasd, hanem úgy csináld h elfáradj tőle.
2014. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nyilván lefekés előttre gondoltam
2014. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem a leghatásosabb az ha nem eszel sok kenyeret,kerülöd az édességeket, a zsíros ételekt, a sok szénhidrátot. Egyél sok gyümölcsöt ,zöldséget , gabonaféléket, igyál sok vizet, és este 6óra után ne egyél semmit. Emellett a zöldtea is hatásos meg a citromos víz is. Sportolj... naponta legalább 30 percet sétálj, már az is egészséges :) sok sikert !
2014. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2014. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyel reggelire zabkasat gyumolccsel, mezzel vagy mas alternativ edesitovel (de ne mestersegessel!)! Feher kenyer helyett pedig teljes kiorlesut (legjobb, ha otthon csinalod, mert legtobb helyen csalnak vele, vagy megfizethetetlen). Csak 3-szor egyel naponta, semmi nasi es este 6 utan mar ne egyel. Tutti fogyas! (ja es persze sportolj, de ne mint allat, mert ha tulzasba viszed, meg ehesebb leszel!)
2014. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó előtti voltam. Napi 5-ször étkezz keveset.
2014. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!