Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék 2 hónap alatt...

Hogy fogyhatnék 2 hónap alatt minimum 10-15 kilót?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 163 cm és 74 kiló :( Nagyon szeretnék lefogyni 2 hónap alatt,már neki keztdem tornázni,kicsit egészségesebben enni..de mégis úgy éreztem hogy muszáj megkérdeznem.Ha mennék minden reggel futni,tornáznék és este mennék görkorizni letudom adni ezt a fölösleget?Kérlek segitsetek,és NE bunkó válaszokat kérlek.

2014. júl. 4. 16:51
 1/6 Kraller Erik ***** válasza:
Először is fiú vagy vagy lány? :)
2014. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány,elnézést :)
2014. júl. 4. 17:01
 3/6 Kraller Erik ***** válasza:
Lánynál kicsit könnyebb a szitu ha gyorsan szeretnéd ledobni akkor 60 nap nem lehet kihívás.......CSAK SOK LEMONDÁSSAL JÁR ÉS KEMÉNY LESZ!!! próbálj minél több fajta zöldséget enni kenyér,péksütik,cukor,nasi...és társaik legalább erre az időre el kell felejtened :/ tudom... szívás de ez kell ;) Hát én személy szerint a futás helyett ugrálókötelezést javaslok mert a futás tönkreteszi a térded és a bokád az ugráló kicsit kímélőbb és hatásosabb :D (ha mégis úgy érzed nem bírod ki h ne egyél valami kenyérfélét akkor az legyen barna és 11 és délután 3 között edd, de szerintem kibírod ;) )remélem tudtam segíteni sok sikert és kitartást :DDD
2014. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönööm :) 1 hete eszem fekete kenyeret, és akkor inkább ugrókötlezem :) Köszönöm a gyors válaszod!
2014. júl. 4. 17:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi xD barna :P
2014. júl. 4. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hónapra túl sok 10-15 kg, ahhoz inkább a duplája kéne. Türelem, nem kell sietni.
2014. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!