Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a helyzet a nassolással?...

Mi a helyzet a nassolással? Hogy bírjátok nélküle?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

én sehogy xD

minden nap 1 tábla csoki + még valami nasit megeszek

de van olyan nap is amikor semmilyen nasit nem eszek meg szval változó a helyzet

de az a jó benne hogy rajtam nem látszik meg és egy dekát se szedek fel sőt valamikor látom hogy fogytam is :O tiszta gebe vagyok amúgy

2010. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha csokiról van szó akkor én folyton azt "zabálom" :D

Ha nincs itthon csoki és már két napja nem ettem olyan szarul vagyok és folyton keresgélek mint az őrült hátha találok XD szinte már függő vagyok

Az a nagy szerencsém , hogy nem hízok tőle , már be se férnék a házba ha híznék...jelenleg 47kg vok ÉS 169cm magas

14L

2010. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én mostanában gyümölcsöt eszem vagy iszom egy pohár teát, kakaót...a túrórudi mindig belefér. Az az igazság h én lisztérzékeny vagyok és nagyon kevés olyan keksz, csipsz van amiben nincs glutén. a diétát meg kötelező betartani...:S
2010. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én nemrég találtam ki, hogy nem eszek csokit. Párszor csábultam csak el, elég jól meg lehet szokni, pedig én aztán nagy csokifüggő voltam. Az a legnehezebb, hogy ebéd után ne legyen nasi, ezért ilyenkor vagy kávét iszom, vagy gyümölcsöt eszem. Ez a csel :)
2010. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy joghurt vagy egy alma esetleg egy narancs
2010. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

soha nem voltam ilyen "napi 1 tábla csoki" típus,viszont mivel anyukám eléggé cukorkamániás,mindig mikor kimentem inni,ettem egy cukorkát is. erről könnyen leszoktam,mert tulajdonképpen ez olyan mintha kristálycukrot falnék. azt meg azért nem szoktam csinálni. mivel a bátyám étcsokimániás,szinte csak az van itthon,ezért max. 1-2 kockát eszek belőle,azt se minden nap. sütiket viszont nagyon szeretem,és minél kalóriadúsabb,annál finomabb (pl.: zserbó,rétes,béles stb.) de ezt is meg szoktam tudni állni. nem vonom meg az összes nasit:) ha nagyon rágcsálnivaló kedvem van akkor joghurtot,túrót,tejet,almát,narancsot,kompótot eszek (az utóbbit mértékkel) vagy pl.: legutoljára egy kis tányér pattogatott kukoricát ( 500 kcal van 100 grammban szóval ezt is ritkán eszek,meg nem is szeretem annyira a sós rágcsákat)


röviden: jól bírom!:)

15/L

2010. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

90 napos diétásokra gondoltam...

de köszi mindenkinek...

2010. jan. 26. 07:50
 8/8 anonim válasza:
Én is csinálom, és bevallom, nem mindig elég a szénhidrátnap esti csokija. Ilyenkor bekapok egy-egy kocka valamit. Azt már nehéz megállni, hogy ne egy-két-három.....stb kocka legyen belőle. Aztán mindig lelkiiseretfurdalásom van, hogy ezért megérte???? De meg! :-) Így is hatásos!
2010. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!