Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A lányom 13éves 168cm és78kg...

A lányom 13éves 168cm és78kg ő csinálhatná a 90napos diétát?

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

13 éves gyerek ne diétázzon.

2-3 évig, ha őt kifejezetten nem zavarja a dolog, akkor engedjük már még gyereknek lenni...

2008. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb. ennyi voltam 13 évesen, és zavart, és mivel az ideál a csontsovány modell alkat, biztosan a lányod is zavarja.. Tehát szerintem kitalálhattok valamit, de a 90 napos diétát én sem javaslom. Inkább egyrészt a sportot: például menj el vele bicajozni, vagy túrázzatok, vagy járjon el uszodába. Másrészt pedig figyelj oda rá, hogy ne egyen édességet, mivel gondolom Te főzöl neki, nagyon sokat segíthetsz ha megfelelően állítod össze az étrendjét.

A 90 napossal aza gond, hogy nem biztos, hogy jót tesz egy fejlődő szervezetnek ha pl. csak 4 naponta jut fehérjéhez, kálciumhoz, stb.

Szóval ha túlsúlyos diétázzon, neki is jobb lesz, ebben a korban nagyon nagy lelki sérüléseket okoz, ha a súly miatt cikizik az embert..

De okosan diétázzatok, inkább kérjétek ki dietetikus véleményét, mert az sem túl jó ha vékony lesz ugyan, de tönreteszi a szervezetét...

2008. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Drasztikus diétát énsem javaslom.Helyette inkább egyen egézségesen pl. reggel egy teljes kiörlésű kenyér tizórai egy alma ebédre valami sovány hus lehetöleg salátával vacsora pedig valami szénhidrátmentes dolog legyen pl tojás,sajt,túró tejfölt natúr joghurt,zsirszegény joghurt iesmi.A mozgást se felejtsük el hisz annélkül nehéz fogyni.A legjobb a futás fél oráig de ha ehez nincs kedve vagy nembirja a futást akkor ott van a szobabicikli megfelelő intenzitással vagy egy bő óra gyorstempójú séta is megteszi.Remélem tudtam segiteni.:)
2008. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az utolsóval,deritsétek ki miért hizik,és változtassatok az életmódotokon.De ti is mert úgy nem lehet hogy a gyerek fogyózik a szülők meg úgyanugy táplálkoznak.Sok zöldség gyümölcs,kevés csoki és a csipszet,nápolyikat,cukros üditőt elkéne felejteni,de akkor ti se igyátok,egyétek.A cukros,zsiros péksütemények se igazán tesznek jót ezt se egyétek,mégha olyan finomnak is tünik egy kakaóscsiga,tulajdonképpen teljesen értéktelen kaja.
2008. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
hájas görény :P:P:P
2009. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: de szemét vagy...-.- Remélem te is majd ilyem helyzetbe fogsz kerülni,kis tizenéves hülye gyerek.

Kedves Kérdező.

Kérjetek az orvostól egy összeállított étrebdet,ő sokat segíthet nektek.

Sok sikert.

2009. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%

mivan mangalica?

he?

zsírleszívásról már hallottál?

vagy itt 1 jobb

futtasd meg a kölyködet minden nap kb 4-8 km futás

hidd el hamar meglesz a z eredménye

2009. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ez testalkat függő is.

Tudna küldeni fotót róla?

2010. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is anyuka vagyok, nem szakember. Úgy gondolom, hogy a 90 napos diéta olyan kiegyensúlyozott étrendet biztosít, hogy nyugodtan csinálhatja a lányod. Ha utánnagondolsz, akkor igazán ez nem is diéta, hanem életmód. Miért lenne gond, reggelire egy adag gyümölcs?? És a sok sok zöldség sem hiszem, :-))) hogy ártana egy fejlődő szervezetnek, amit köretként felfalhat. Az én lányom ( 9 éves, 140 cm és 32 kg )időnként önként dalolva csatlakozik a "reformvacsikhoz".
2010. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!