Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért bántjátok folyton a...

Fogyo15 kérdése:

Miért bántjátok folyton a kövér embereket? Hogy ne egyél meg hogy dagadt disznó. És ha kövér akkor már nem is ér semmit. Komolyan hányingerem van egyes emberektől tisztelet a kivétel.

Figyelt kérdés
Ja és ha többször próbálkozik diétázni de nem megy mert nem bír lemondani az édességről vagy más szenvedélyétől vagy túlterhelt és nincs ideje meg fáradt mindig hogy elmenjen sportolni de azért mondjátok ti nádszálvékonyak hogy megis érdemli hogy csúfolják meg hogy így néz ki de miért teszitek szegényt így tönkre idegileg mit ártott ő nektek? És ne mondjátok hogy csak jót akartok neki mert ez nem igaz ti vékonyak undorító rosszindulatú szörnyetegek vagytok nem szégyenlitek magatokat mi!? És ha nincs veszélyben az egészsége mert nincs rajta olyan sok felesleg akkoris miért kell őt bántani ha így érzi jól magát? Miért vagytok ilyen rosszindulatúak vékonyak izmosak feszesek mi miért!? MIÉRT!!??
2016. jan. 4. 20:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
az fogy le aki akar, ha csak nincs olyan betegsege amitol nem tud.én nem indultam nagy sulyrol lanykent 170cm 68kg rol most 60 vagyok 2,5 hónap KEMÉNY diéta es edzés árán. őszintén en sajnallak de szomorú h nincs akaraterőd. én is szerettem az ésességet. és? ha akarsz valamit lemondasz róla. én is túlterhelt vagyok az iskola miatt, érettségi előtt, ösztöndíjjal, heti 6 edzés mellett, hidd el nem fekszem korán. en is faradt vagyok sportolni de sportolok mert ad egy jólesik ad kettő sokkal jobban erzem magam, megeri gürcölni. ennyi. ha akarnád annyira menne. es kerlek ne altalanosits. amugy ha jol erezned magad a borodben nem kezdtel volna el dietakat vagy foglalkozni vele. senki se szeret így élni
2016. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Tesó, nem fordult meg soha a fejedben hogy zsírdisznónak lenni nem a legegészségesebb dolog?
2019. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!