Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Diétás torna oktató Újpest...

Érsek Ákos kérdése:

Diétás torna oktató Újpest illetve Rákospalota környékén?

Figyelt kérdés
3 napig feküdtem a kórházba. Sajnálatos módon cukorbeteg lettem. A kezelő orvosom szerint szigorú diétát illetve testmozgást ajánlott. Nem tudom esetleg tud valaki olyan diétás torna oktatót, aki mindenben tud segíteni? Nagyon szépen köszönöm!

2016. ápr. 22. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Diétás torna nem létezik, mivel a diéta az étkezésre vonatkozó kifejezés, a torna meg ugye mozgásforma.

Egyébként sima talajtorna, sportok, futás stb. is jó.

2016. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2016. ápr. 23. 07:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Leírnád ide,hogy milyen diétát írt fel a doki?
2016. ápr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem olyat mondod, hogy reggelinél joghurt mellette 1 db gyümölcs (szőlő, érett banán, aszalt gyümölcs nem szabad). Húsétel bármilyen, kivéve rántott illetve, mely étolajon van elkészítve. Kenyérfélét, csak barna kenyeret, kiflit, zsemlét ehetek. Hús mellé köret csak saláta. Folyadék, olyat mely nem tartalmazz cukrot.
2016. ápr. 23. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt ajánlom elolvasásra.

A barna kenyér ugyanolyan sz@r,mint a fehér...

2016. ápr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Természetesen én is kaptam diéta elolvasást, hogy mit kell elfogyasztanom. Szerintem a barna kenyér egyáltalán nem rossz.
2016. ápr. 24. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!