Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnek lefogyni, jelenleg...

Szeretnek lefogyni, jelenleg 173 cm vagyok es nagyjabol 95 kg (+-1). Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Nem fontos a gyors fogyas, kulonosebb problemam nem volt a sulyommal, de most ugy dontottem megvaltozom. Ma elkezdtem futni is, de csak 25 percet birok, ami nem hiszem, hogy elegendo.

Mit kene sportolnom es hogyan kellene taplalkoznom?


2016. máj. 16. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt a hosszabb edzés nem biztos, hogy jobb edzés, az intenzitásra kell figyelni. Ha egyben lefutottad a 25 percet, nem vagy egyébként rossz kondiban, én ennél vékonyabban 6-7 perceket bírtam kezdetben.

Szóval ha van állóképességed egy 25 perces futáshoz, én inkább az intenzitáson változtatnék, és azt is variálnám, tehát 5 perc laza kocogás, 2 perc sprint, majd megint laza kocogás, intervallum edzés néven keresd.

Kajában először a rejtett kalóriákat kell elhagyni, tehát pl öntetek, bármilyen üdítő, alkohol, snack, gyümölcslé amiről első körben le kell mondani.

Diétás mintaétrendet úgyis találsz fönt a neten, olyan 1600-1800 kalóriás étrendet kéne választani.

2016. máj. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-lefogyni mozgás nélkül is lehet,ehhez bőven elég,hogy keveset egyél ,mindenből....
2016. máj. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Utolsó válaszoló

Csak egy idő után a zsírsejtek mellett az izom sejteket is lebontja a szervezet ha nem használod rendesen...

A fogyókúra és a diéta között van különbség ;)

2016. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

a kardió edzéseket szokták ajánlani fogyáshoz, és tapasztalatból mondom, hogy valóban jók! :)

ilyeneket találsz a youtubeon, nekem a kedvenc csatornám a fitnessblenders(rem jól írtam) sok sikert :)

2016. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!