Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 171cm / 95 kg.16 /l Oriasi...

171cm / 95 kg.16 /l Oriasi motivaciot kaptam es tuti nem adom fel de ez valoban segithet? 90 napos dietaval fogyas? Napi 20 -30 percet futok utana sulyzozok, es 2l vizet iszom

Figyelt kérdés
Mire szamithatok?

2016. aug. 23. 17:16
 1/5 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy a 90 napos diéta amúgy sem jó.Ha max.2-3kg felesleg lenne rajtad, talán.De így nem.Meg ha sikerulne is ennyi idő alatt fogyni valamennyit, akkor az nagy esellyel visszamenne.Tudom, hogy okoskodásnak hangzik, és a legtöbb helyen is ezt mondják,de..Tényleg jobb, ha szépen lassan, egy kis életmód változtatással, egyre intenzivebb mozgással fogynál.Kitartást, és ha szükséged lenne valakire, akivel szeretnéd a fejlődésedet közöllni, nekem nyugodtan írhatsz, mert én is keresztülmentem ezen.😃 16/l
2016. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
A 90-napos diéta hülyeség.Használ kalóriabázist, vagy cronometer-t, és állíts be napi 500-700kcal deficitet. Így tartósan le fogsz fogyni. Napi 2 liter víz egy 50 kilós embernek még csak-csak elmegy, de neked nem (plána nyáron, sport mellett)
2016. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
48%
Szobatársam végigcsinálta rendszeres mozgással, néha néha egy kis csalással, meg havonta egyszeri víz nappal, és nagyon szép eredménye lett :)
2016. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se csináld a 90 naposat, én egyszer kipróbáltam és a fehérje napon majdnem összeestem, pedig azon lehet normálisakat enni, de nagyon keveset és nekem kevés is volt, a többi rosszabb, gyümölcsnap,keményítő nap ááááááá...... mindegy. Inkább a kalóriabázison kalóriaszámolgatással és mozgással csináld úgy mindent ehetsz csak tarts számon a kalóriákat én is ebbe kezdek most bele sok sikert :) 15F
2016. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A súlyzózást hagyd akkor csak izmosodsz és csak több lesz a súlyod.

Én inkább azt javaslom hogy állíts össze egy saját fogyókúrát és ne hagyd abba 90 nap után se mert akkor vissza fogod hízni a súlyod. A futás jó, de én még az úszást is nagyon javaslom. Remélem sikerül lefogynod, én is le akarok,.tudom milyen érzés

2016. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!