Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyi alapja van annak, hogy...

Mennyi alapja van annak, hogy azért nagy a súly vesztés, mert a 90 napos alatt főképp izomból fogy az ember a kevés fehérje miatt?

Figyelt kérdés

Itt a cikk:

[link]


2010. ápr. 27. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
ez így van :)
2010. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Annyi alapja van, mint annak hogy a hó 30 fokban elolvad. Csak a 90 napost istenítők általában annyit értenek az emberi szervezet működéséhez, mint a busmnanok a hóhoz... Aki átlátja a témát, az kiröhögi azokat akik fejvesztve csinálják az ilyen és ehhez hasonló ökör fogyókúrákat, akik meg kitalálták, azokat meg jól agyon kéne verni. Kb. annyira okos dolog naponta csak egy makrotápanyagot enni (fehérje, szénhidrát, zsír) Mintha azt mondanánk, hogy egyik nap csak fürödj, a másik nap meg csak fogat moss.
2010. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Ez így van. A baj az, hogy a sok elvetemült hiába olvassa el a cikkeket, és az érveket, egyszerűen nem akarják elfogadni. Olyan homokba dugjuk a fejünket effektus. Én azon szoktam röhögni, hogy a legtöbb válaszolónak, akiknek van fogalma a helyes étrendről és normális fogyásról, rendszerint 70% alattiak, mert a sok csőlátású barom lepontozza őket.
2010. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek mindhárom válasszal, így kicsit off-olok:

Utolsóhoz:


Ezt nézd meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__82..


Én válaszoltam utoljára, nem nagyon tudtak mit kezdeni a válasszal, de 0 (!!!) %-ra pontozták az agyhalottak :-D


Mindezt úgy, hogy ez a téma (is) szorosan kapcsolódik a hívatásomhoz (edző vagyok).

2010. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
12.41 Én ezen már csak röhögni tudok... én is ezért állok 68%-on, mert fáj az igazság amikor leírom. Lelki szemeimmel látom ahogy a kis húsos ujjaikkal izomból lepontoznak... Amit nem értek, hogy 99%-ban amikor feltesznek egy idióta kérdést, addig nem köszönik meg a választ és csak vitatkoznak, amíg nem olyan reakció jön amire vártak :) Leírtam már ezerszer, hogy gyerekek bárki mellé odaállok, kockás a hasam, fitt vagyok, egészséges vagyok, ez a szakmám... blablabla... semmi nem számít, mert ő kismama és nem tudom milyen szülni, mert ő mindig kövér volt és nem tudom milyen az (tudom mert én is voltam :)) és mert neki nincs pénze csirkemellre (ja de az árából csokira van) stb.stb. Dőlnek a kifogások orrba-szájba. Lesz@rom már amúgy... Maradjanak kövérek, csak ne sírjanak... ez az idegesítő. Panaszkodik, aztán mikor kiderül, hogy meg kéne dolgozni az eredményekért, akkor el kezd kifogásokat gyártani... Vicc
2010. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért az okosabbja elgondolkodik (remélem) és talán pár embert sikerül jó útra téríteni. Aki viszont nem képes erre, az bizony megérdemli a sorsát.....azt hagyni kell.


Én jókat mulatok rajtuk, kábé, mintha én mennék vitatkozni egy autószerelő-fórumba, hogy ha hajszárítót szerelek a Suzuki légszűrőházába, akkor legyorsulom a Corvette-et.

:-)

És itt kb. ekkora baromságokat képesek előadni és várják, hogy valaki megerősítse, hogy "tényleg egy ismerősőm is megcsinálta és 7 másodperc alatt futja a 1/4 mérföldet"

:-D

2010. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
00.14 jó a példa, én is mindig ilyen hasonlatokat írok le nekik... A 90 naposra mindig azt írom például, hogy olyan, mintha valaki úgy vezetne autót, hogy a hátsó ülésen ül, és két bot van a kezében, amikkel idegbeteg módon piszkálja a váltót, a pedálokat, a kormányt stb... Néha sikerül bekanyarodni, meg nem lefulladni, és akkor kitör az örömtánc, mintha feltalálta volna a spanyolviaszt. Közben húznak el mellette azok akik elöl ülnek a kocsijukban, néha egy-egy jó szándékú sofőr átszól, hogy talán nem így kéne... De a mi hősünk le se sz@rja, mert ő igenis néha bevesz egy kanyart...
2010. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!