Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A rizs keményítő napon ehető,...

A rizs keményítő napon ehető, vagy szénhidrát napon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A keményítő az szénhidrát.... Csak szólok.
2010. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ehető... Bár javaslom Neked, hogy inkább próbálj meg egészségesen élni.
2010. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Böse ***** válasza:
24%

felejtsd el a 90 napos elmebajt

[link]

2010. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Végre egy olyan kérdés, ahol minden válaszolóval egyetértek :D Legalábbis az eddigiekkel :)
2010. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne elmebaj!15 kg-t fogytam vele!A rízs keményítőnapos!Akárki akármit mondd,ha elhatározod magad,ne add fel!
2010. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

16.01-eske a leadott 15 kilódból 5 víz volt, 8 izom, és talán 2-3 kiló meg zsír... de te vagy az ügyes! Azért melléd állnék félmeztelenül, hogy a 90 naposod, vagy az én módszerem-e a jobb :) Az enyém az, hogy tisztában vagyok mi mire való... fehérje, szénhidrát, zsírok... vitaminok, ásványianyagok. Tudom mi az anyagcsere szerepe, hogyan lehet gyorsítani, mi az aerob mozgás és mi az anaerob... miért fontos a glikémiás index, és miért BORZASZTÓ FONTOS MINDENNAP MAGUNKHOZ VENNI MIND FEHÉRJÉT, MIND ZSÍRT, MIND PEDIG SZÉNHIDRÁTOT...

Neked meg fogalmad sincs semmiről... Mintha célba lőnénk egy fűszálra, én egy lövéssel lelőném, te meg ráb@sznál egy atombombát, minden felrobbanna, majd közölnéd, hogy a végeredményünk ugyanaz... mindegy, úgysem érted :)

2010. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Az utolsó hozzászólónak üzenem,hogy szerintem neki nem a diétával van gondja!Szerezz magadnak egy fiút ,Drága,és nyugodj le!Mindenki úgy csinálja a dolgokat,ahogy tudja,meg akarja!Ha valaki itt kérdez,nem ilyen válaszokra kíváncsi!
2010. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%

10.34 tehát ha valaki teljesen tévúton van, akkor segítsünk neki továbbhaladni, ne homályosítsuk fel ugye? Korrekt hozzáállás :)


Fiút inkább nem szereznék DRÁGA... nem vagyok meleg... de gratulálok :)

2010. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Tök mindegy miből fogyta le a 15 kg-t (amúgy azt úgyse tudja senki se megmondani, hogy mi miből ment le, hacsak nem él benne a szervezetében valahol legbelül egy sejt formájában pl.), ha egyszer jók rá a régi nadrágjai, 3 számmal kisebb ruhát hord, cm-kben és kg-kban mérhető a fogyása. Nem a Miss Izomkolosszus versenyre készül, mert ott valóban nem mindegy, hogy az az x kg amit nyom, miből tevődik össze. Számológéppel meg járkáljanak a matektanárok, Hollywood-i sztárok BETEGES diétáinak a része, hogy grammra pontosan mindent kiszámolnak (fehérje, szénhidrát stb.) A sok millió mellékelt "ábra" mutatja, hogy bőven elég a kalóriákat számolni, de még azt sem lényeges, egyszerűen mindenkinek meg kell találni a számára legmegfelelőbb diétát. Ha valakinek (mellesleg sokaknak) a 90 napos az, akkor csinálja.

Nem vagyok egy fogyibolond és a jojó effektus sem jellemző rám, életemben 2-szer kellett úgymond fogyózni, egyszer a második babám születése után, egyszer meg egy műtét miatt (nem mozoghattam, így felszaladt pár kg, mivel a műtét pont december elejére esett, nálunk meg a január-február szülinapok és zsúrok sokaságából áll), de bátran állíthatom, hogy a leleteim (vérképtől kezdve minden) tökéletesek, még az orvosok is csodálkoztak, hogy 2 gyerek után ez lehetséges, a súlyom is totál rendben, erőnlétem a topon és láss csodát, nem ilyen bodybuilder.hu maszlagokkal fogytam le, sőt mindent sttem és eszem, kivéve amit nem szeretek (sertéshúst pl. abszolút nem kb. 15 éves korom óta). Ennyit erről. Amúgy a rizst keményítő napon edd.

2010. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Böse ***** válasza:
11%

11:48 Képtelen vagy elfogadni hogy valamihez nem te értesz a világon a legjobban.

Az izomból való fogyás nem csak annak rossz, aki izmos akar lenni, mivel az izomvesztés hátráltatja a zsírégetést, arról nem is beszélve hogy a nők is az izmoktól néznek ki jól. Ha egy nő nem elég izmos, akkor nincs semmi alakja, lapos a feneke, és lötyög a háj a karján meg a lábán, akkor is ha nem is kövér.

A 90 napos diétáról meg egyszerűen ordít hogy hozzánemértő kontárok találták ki hasraütésszerűen. A szervezetnek minden nap szüksége van fehérjékre, szénhidrátokra és zsírokra megfelelő arányban, akár tudomást vesztek róla akár nem. Ehhez képest a bodybuilder.hu tudományosan megalapozott, és a felvilágosultabb fogyni vágyók körében hihetetlen eredményeket produkáló programját lefikázni nonszensz.

Mindezt csak azért mert az biztos izomagyú kokszos gyúrósoknak való.

2010. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!