Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétát hogy kezdjem...

90 napos diétát hogy kezdjem el vegetáriánusként? Melyik napon mit ehetek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 24. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
A kalóriadeficit eredményez fogyás, a 90 napos diéta, és egyebek is csak kalóriadeficit esetén használnak.
2017. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ne kezdd el egyáltalán, akkor jársz a legjobban.


illetve tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket (én is kiváncsi vagyok, légyszi írd majd le a válaszaid).


-- miért pont ezt a diétát választottad, miért gondolod, hogy neked ez lesz a megfelelő és nem egy másik?


-- mennyi súlytól kívánsz megszabadulni a diéta segítségével és szerinted ez 90 nap alatt sikerülni fog?


-- bírod-e 90 napig tartani az előírt étrendet?


-- a 90 nap után, ha elérted a célodat: hogyan képzeled el az étrendedet a továbbiakban? ha nem érted el a célodat: újrakezded a 90 napot vagy más diétába kezdesz vagy hagyod az egészet, mert nem működött?

2017. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Sehogy ne kezdd el, mert idióta diéta, nem értem, miért népszerű, illetve de, az emberek elég tudatlanok s nem érdekli őket eléggé az egészségük.

De az mióta gond, hogy vega vagy? Kiesik a hús és marad a többi fehérje, annyi. De ha jót akarsz, nem alkalmazol olyan agymenést, amiben tiltott a fehérjebevitel a napok zömén... Eleve kevés ember tud jól fogyni szinte mindennap csak szénhidráttal, de inkább az a baj vele, hogy brutálisan egészségtelen. Az egy dolog, hogy pl. nem akarod megtartani az izmaid, de a fehérje közel sem csak amiatt kell, számos testi folyamatban elengedhetetlen, márpedig fehérjebevitel nélkül csak az izom marad, ez nem olyan, mint a szénhidrát, hogy ha nem viszel be kb. semmit, akkor sincs nagy gond, csinál a test másból... (S még azt sem ajánlom általánosan, mert sokan csak túlélnek úgy, de nem érzik magyukat jól. Fehérjeszegény étrenddel túl sem lehet élni, jó, 90 napig igen, de elég buta dolog hónapokig kiegyensúlyozatlanul táplálkozni, ha nem muszáj.)

2017. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem 90 napos diéta kell neked, csak tudatosan kell összeraknod az étrended! Érdemes követni az Instagramon olyan embereket akik dobozolják a napi kaját 5-6 adagra és azt eszik. A diéta sajnos egy népbutítás, egészségesen táplálkozva nagyon szép eredményeket lehet elérni. Érdemes tisztítókúrával indulnod, mint a C9, vagy a Dr. Steinberger (bár ezt elég nehéz végigtolni). Na meg sport és nem éhezés mellett fogsz eredményeket elérni. Hanem sport plusz clean eating.
2017. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat! A testverem nagyon sokat fogyott vele, ezert gondoltam, hogy hatasos lehet. De hat ennyi negativ velemeny utan mas utan kutatok. En jobban kedvelem az elore megszabott fogyokurakat, mert sokszor kezdtem el egeszsegesen etkezni, sajnos mindig abba maradt, viszont a fogyokurak jobban mennek nekem..
2017. márc. 25. 11:15
 6/7 anonim válasza:
Próbáld ki a mediterrán diétát, én is vegetáriánus vagyok, nem rég kezdtem bele. A 90 naposat próbáltam még nagyon rég, lehet vele fogyni, de előjön a jojó-effektus utána.
2017. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig is vegetáriánus voltam, mégis nagyon kevesen hiszik el, hogy volt már 16 kiló súlyfeleslegem is.

Én GI diétával fogytam le, aminek fő alapjai az alacsony glikémiás indexű ételek - azaz olyan ételek, amik lassan, de tartósan emelik a vércukorszintet, ezzel tétben azokkal, amik gyorsan emelik, de hirtelen le is ejtik a cukrot.

Az összes étel közül a szőlőcukornak van a legmagasabb glikémiás indexe, tehát 100. Az összes többi étel is számok alapján van csoportosítva.

A 40 vagy az alattiak alacsony glikémiás indexűek, ezekből bármennyit ehetsz (pl. padlizsán, paradicsom, lencse, vörösbab). 40-60-ig közepes glikémiás indexű egy étel. Ezeket kis mennyiségben be lehet építeni az étrendünkbe (pl. kukorica, sárgarépa, rozs, zab), a 60 fölötti ételektől pedig nem árt távol tartani magunkat és csak alkalmanként ajánlott fogyasztani (pl. burgonya, rizs, fehér lisztes péksütemények).

2017. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!