Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Segítség! Hogyan fogyjak?! 19/L

Segítség! Hogyan fogyjak?! 19/L

Figyelt kérdés
165 cm magas vagyok es 114 kg. Rám nézésből nem tűnök ennyinek, sok ismerösőmnek ha elmondom a sulyom nem is akarják elhinni. Mindenki 80-90 körül tippel. Igazából a hasam az ami nagy. Csinalok feluleseket es hasonlo gyakorlatokat de semmi valtotas. Etkezesnel csak annyira figyelek oda hogy napi 5 x kis mennyisegben eszek. Cukros es savas italokat nem iszok. Csak a viz a viz es a viz megy. Rengeteget setalok meg bizozok meg . Es nem fudok fogyni. Orvosi segitseget nem akarok kerni es gyogyszertek se akarok szedni

2017. jún. 29. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

jó vagy te így!

sőtt HÍZZ MÉG!!!!!

2017. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hany napja csinalod a fent leirtakat?
2017. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, felüléstől egyáltalán nem lesz kisebb a hasad. Ajánlom,hogy nézd meg Domonkos Dávid videóit,illetve olvasgass a témában. Regisztrálhatsz a kalóriabázis.hu-ra ,nagyon jó kis oldal.

Sok sikert a továbbiakban!

12/L

2017. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 az étkezés már lassan 2 éve. A mozgas 3 honap

#3 megnezem koszi

2017. jún. 29. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvist nem is dzeretnel felkeresni en egy dietetikust es egy szemelyiedzot viszont ajanlanek. Ok sokkal biztonsagosabban es gyorsabban tartosabban tudnak neked segiteni sulyt veszteni😊
2017. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

165 magas(alacsony) és 114 kiló? Jééézusom..ki mondta neked, hogy jól nézel ki? mert pasi az biztos nem mondhatta.


A legjobb, legmegbízhatóbb segítség egy erre a célra kifejlesztett számítóges program, amivel simán elérheted a célod.

Sem orvos, sem diétásnővér, sem ismeretlen gyógyszercsoda nem kell..csak betartani a napi 1500kcal diétát.


ez a víz mi akar lenni? érthetelen, és értelmetlen..


amúgy napi négy dekától kellene megszabadulnod. Ha első látásra kevesled, akkor számolj utána.

tíz nap=negyven deka, száz nap=négy kiló, egy év=14,5 kg. Nem szabad gyorsabban fogyni, mert a szervezet bosszút áll.

(én két év alatt fogytam 25 kilót)

Nem is merem leírni, neked mennyit kellene ledobnod ahhoz, hogy normális legyen a vérnyomásod, a cukorszinted, és utánadfütyüljenek a pasik..



szerintem.

2017. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:

Kalóriabázis megteszi, ha nem tudsz angolul. Ha tudsz, akkor myfitnesspal.com + telós app. Pontosabb milliószor a közösség által összehordott kalóriabázisnál, plusz telón vonalkód alapján is be tudod olvastatni a kajáidat.

Én is ezt használom, minden alapanyagot, amit megeszel, le kell mérni grammra és bevinni (kalóriabázis ugyanez, csak ha beírod, hogy mizo 1,5% tej, húszféle variációt ad ki, míg MFP appal, vonalkódot beolvasva csak egyet, de az helyes is). Továbbá ha teszel fel egy Pacert még a telóra, ami egy lépésszámláló, akkor azt is hozzá lehet szinkronizálni a MFP-hez, megmutatja, hány kalóriát égetsz el a napközbeni jövés-menéssel. Ezzel a módszerrel (nyilván az elégetett kalóriákat nem pluszban elfogyasztva) 3 hónap alatt 16 kilótól szabadultam meg, napi 14-17 ezer lépés mellett, 1200-1400 kalóriát fogyasztva.

Azért nyilván az sem mindegy, hogy az a napi 5 kis mennyiségű kaja miből áll, más, ha megeszel 2-3 abonettet körözöttel, uborkával, egy szelet lapkasajttal, mint ha egy szelet pizzát ennél, vagy negyed tányér krumplipürét malacpecsenyével.

Egyébként nagyon hasonló alkat voltam, mint te, én is 165 cm magas vagyok, csúcsomon tavaly 105 kiló voltam, aztán mikor elkezdtem dolgozni, a helyváltás és a kultúrstressz miatt egy hét alatt ledobtam 10 kilót, így lettem akkor 95. Akkor tudtam meg, mennyire is tud fájni a lábam a túlsúlytól, minden nap meló végén alig bírtam hazavonszolni magam, pedig 8-10 perc séta volt csak, és ha leültem megpihenni, iszonyú fájdalom volt újra elkezdeni sétálni, menni a dolgomra. Most március végén kezdtem a kalóriaszámolást, és 95-ről most vagyok 77-78 kiló. Pedig nem edzek (havonta 2-4 alkalommal úszkálok vagy 20-30 percet, de ennyi), viszont a heti öt napi 14-17 ezer lépés megvan a munkámnak köszönhetően, néha több is (takarítói munka, Anglia).

Azt mondják, a fogyás 70%-ban múlik az étrenden, és 30%-ban a mozgáson, szóval inkább a kajálás része az, amit felül kellene vizsgálnod, amellé pedig jó ideig elég lesz az, hogy sokat mész és bringázol, majd ha leadtál jópár kilót és könnyebben fogsz mozogni, akkor beiktathatsz más edzést is. Futás ilyen súlynál nem ajánlott az ízületek miatt, például.

2017. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!