Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki segít étrendben?

Valaki segít étrendben?

Figyelt kérdés

Reggel:

Dinnyét ettem turmixolva (ez kb 129 kaloria)

Tizóraira:Dinnyét+Banánt turmixolva (Ez k(b 236 kalória)

Ebédre: Kb 300-400 gramm csiperke gombát(Úgy olvastam hogy 100 gramm 40 kalóriánál van)

+ banánt ez olyan (105 kalória)

Többet nem tervezek enni,szerintetek sokat ettem?


2017. júl. 6. 15:58
 1/7 A kérdező kommentje:

kor:16

súly:60

magasság:162

2017. júl. 6. 16:00
 2/7 anonim válasza:
egyel 1500 kaloriat
2017. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Makrók? Zsír is kell, elegendő fehérje is, nemcsak cukor és cukor, pici fehérje, cukor...


3-5-ször ennyi fehérje, minimum nyolcszorennyi zsír kéne, bizonyára hiányzik pár fontos mikrotápanyag, de azt nem tudom.

2017. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minimum 2,5-szer ennyi kalória is kéne.
2017. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Ja, 90 napos. Nem baj, a szervezeted igényeit elégítsd ki, ne az egyik legidiótább egészségtelen "diétáét".

1-1 gyümölcsnaptól nem lesz nagy bajod, ha bírod a sok cukrot, de általában azért rendes étkezés kell.

2017. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nem a 90 napos ott vacsorárabnem gyümölcs van. Ez még rosszabb. Kérdező miért tömöd a gyümölcsöt? Miért nem eszel rendes ételt reggelire és vacsorára? Nem ettél sokat és nem is jól. Ez koplalás és azt éred el vele hogy megutálod a gyümölcsöt. Én már csak tudom mert 90 naposoztam tini koromban. Évekig rá sem bírtam nézni a gyümölcsökre. Hányingerem volt úgy megutáltam.
2017. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem ettél sokat de a tápanyagösszetételre is figyelned kell nem csak a kalóriára! Ahogy a többiek is írták, tévhit, hogy sok a gyümölcs jelenti az egészséges életmódot. Valójában nagyon magas a szénhidrát (cukor) tartalmuk, ami nem tesz jót a fogyókúrádnak. Egyél inkább magas fehérjetartalmú ételeket (pl.: csirkemell, hal, tejtermékek, bab). Gyanítom továbbá, hogy a csiperkegombát nem nyersen etted. Ha esetleg olajban pirítottad meg, az igencsak megdobhatja a kalóriatartalmát, erre is figyelni kell. Válts át gyümölcsről zöldségre (saláta, uborka, paradicsom, karfiol, cukkini) és egyél mellé sok csirkemellet, halat miközben minimalizálod az olaj használatát is.
2017. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!