Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hány kilóval kezdtétek a...

Hány kilóval kezdtétek a diétát és jelenleg hol tartatok időben és kilóban?

Figyelt kérdés

A leírás szerint havi 1x víznapot kell tartani illetve a 20 dkg étel adag az ajánlott.

Ezeket mennyire tartájatok be pontosan?

Mennyit mozogsz a diéta mellett?

A 1.5 éves kisfiam mellett nincs időm és energiám edzeni,viszont eleget mozgok vele minden nap,meg cipelem a 10 kilós popóját a lépcsőn,ha éppen lusta lépcsőzni 😊😉


2018. márc. 13. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
A 90 napos diéta egy baromság. Inkább számold a kalóriát, és egyél változatosan. Mégis mi hasznod származik abból, ha 3 szénhidrátnap után eszel csak elég fehérjét? A keményítő, meg a gyümölcs is szénhidrát. De fehérjenapon is gyümölcs a reggeli, most akkor szét van választva, vagy nincs? Ez a "diéta" saját magának mond ellent, mégis csinálja a sok... ... ... 😁
2018. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Kalóriaszámolásba kezdtem 66 kilósan december elején, most vagyok 59, 58 szeretnék lenni.

Nincs ilyen, hogy víznap, meg gyümölcsnap, mindent eszek, urambocsá', még az édesség is belefér, ha kalóriakereten belül vagyok.

És ezt nem 90 napig fogom tartani, hanem éltem végéig.

2018. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

83 kilósan kezdtem és a 90nap letelte után 62kg lettem, majd még 90napig kellett tartani azt, hogy délelőtt csak gyümölcsöt lehet enni, ezután még 10kg-ot fogytam.

Összvissz fél év alatt 31kg-tól szabadultam meg.

Én a korlátokon belül napi 1500-1800kcal ettem.

Sportnak heti 3 x 1 órát szobabicikliztem és mindennap fél órát sétáltam.

Amióta abbahagytam heti 4 x reggelente futni járok, illetve tornázok is néha, heti 2-4 x .

2018. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

150 kilóval kezdtem , most 82kg vagyok.

21 hónapja csinálom.

Én csak kalóriát számolok.

Nem sokat mozgok, séta minden nap, de ennyi.

2018. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Január közepén kezdtem 62 kilóval, most 56-nál tartok, és 50 a célom :) (160 cm)
2018. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54-ről kezdtem egy hónapja, most 51 vagyok és 45 a célom
2018. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!