Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyjak le egészségesen...

Hogyan fogyjak le egészségesen fogyasztó szerek nélkül?

Figyelt kérdés
Minél gyorsabban le szeretnék fogyni, persze tudom hogy ezt nem lehet siettetni, de minél gyorsabban lefogyok annál jobb. Heti 4-szer járok edzésre, már csak egy étrend kéne. Valaki tud ilyet ajánlani?
2019. márc. 26. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Van a neten egy csomó étrend. Keresgélj, és válaszd ki a leginkább rokonszenveset! Az nem igaz, hogy minél gyorsabban fogysz, annál jobb.
2019. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szaki19 válasza:
Szerény véleményem szerint az étrenden sem kell drasztikusan változtatni.Fuss napi 1-2 órát réteges öltözékben,plusz kicsit vegyél vissza a rántotthúsból és a sertéspörköltből és minden oké lesz. :) Én 5 évet jégkorongoztam és 5 éve judo-zok...mind a két sport eléggé intenzív és hidd el,csak akkor kellett a súlyom miatt aggódni mikor heteket hagytam ki.
2019. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha keveset eszel pl. napi kajád kevesebb mint 100 ch, akkor már az intenzív sport nem játszik, séta még ok, plusz vitaminok pl.: B, D, napi Vit., Omega3.

Kizárod a lisztet, a cukrot, semmi gabonaféle köretnek se, max szénhidrátcsökk. kenyér, de csak reggelire.

Csak főétkezésekre eszel gyümölcsöt, közte meg fehérjét, vagy zöldséget ami alacsony ch és sok vizet iszol.

2019. márc. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Salátát egyél mindig főétkezésre.
2019. márc. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg ne süss olajba semmit, max kókuszzsírban.
2019. márc. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!