Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Én egy 20 éves lány vagyok.175...

Én egy 20 éves lány vagyok.175 cm és 115 kg. le szeretnék fogyni 30-40kg-ot szeptemberre de nem tudom hogyan lehetne. Van valami jó módszeretek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 13:02
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
61%
Ezt csúnyán benézted, hülyegyerek, mert én 180 centi vagyok és 65 kiló, tehát minimális túlsúlyom van csak. Szóval most már tényleg eltakarodhatsz a jó édes dagadt disznó kib@szott k.rva anyádba, bár az még jobb lett volna, ha belészakad a fejed, mikor kinyomott, te retardált csicska cigány. Megveszlek kilóra bármikor, tahóvári nyomorék, másokat gyalázni bárki tud. Na pá.
2011. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 eMTé válasza:

A sport részéhez annyit, hogy nehogy futni kezdj most!!! Ki fogod nyírni a térdedet. Érdemes beszerezni Paul Wade: Fegyencedzés c. könyvét, és minden reggelt tornával kezdeni. Szobakerékpár jó, de sajnos az a tapasztalat, hogy kicsi a motiváció, ahogy telik az idő egyre lazábbak az edzések, és egyre több a lógás.

Sokkal érdemesebb heti 4x eljárni valamilyen csoportos tornára. Sokan azért nem mennek, mert félnek hogy kinevetik őket. Ilyenkor megsértődnek, nem mennek többet, és bánatukban még többet esznek. Az egyetlen megoldás: szembe kell nézni az igazsággal. Be kell látni, hogy egy 100 kg feletti fiatal lány amit tornázik, tényleg nevetséges. Érd el, hogy ne "rajtad" nevessenek, hanem "veled". Óriási különbség. És mondd azt, igen, buta voltam, nem vigyáztam az alakomra, de mostantól ez nem így lesz. És ha kitartóan jársz, nem adod fel, egyszer csak meglátod a szemükben az elismerést. "Igen, ez a lány nem csak a levegőbe beszél, akar valamit és el is éri!

Soha ne panaszkodj, és ne magyarázkodj. Csak csináld.

2014. márc. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
Úristen,mekkora nyomorékok léteznek :D
2019. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:

Mondjuk a sok rendőrös vicc pont ezért van ha tényleg igaz hogy ilyen elment rendőrnek.

Na meg az hogy cigány rendőr,akkor azért ilyen szar az ország

2019. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!