Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Én ismerem a világ leghatékony...

Én ismerem a világ leghatékonyabb fogyási módszerét, akarjátok tudni mi az?

Figyelt kérdés
Egyszerűen keveset kell enni,és sokat mozogni,és nem csak addig,amíg eléri az illető a kívánt alakot,hanem állandóan.Nem kényelmes,nem újszerű,de a leghatásosabb.Vagy lusta a nép erre?
2012. máj. 17. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lusta, időhiányos, kényelmes.

Mindenki a csodára vár, pedig tényleg ez a leghatásosabb módszer.

2012. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amit írsz, mindenkinek el kellene hinnie, nem kellene vagyonokat áldozni a fogyókúrákra. De akinek ennyi esze sincs, úgysem lehet meggyőzni.
2012. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem mindenkinél működik ám... Ismerek kövér embereket, akik ugrálnak a színpadon, vagy postás és sokat gyalogol, vagy kalauz és a vonaton fel-le mászkál és alig esznek, mégis kövérek.
2012. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
utolsónak:aki sétál,az nem sportol.Egyébként én a Norbi Updata-ra vagyok most a legjobban kiakadva,a sok okos elhiszi,hogy a Norbi-s liszt mondjuk(mint a bio cuccok) kevesebb energiát tartalmaznak,holott pék-cukrászként tudom,hogy a liszt mindenképp rengeteg energiát tartalmaz,ez olyan népetetés,mint az,hogy a bio méz egészségesebb,vagy hogy a zsemle egészségesebb,mint a kenyér,vagy hogy ha valaki sok cukrosat eszik,cukorbeteg lesz.Az lesz cukorbeteg,akinek a szervezete nem termel elég inzulint,semmi köze nincs a fogyasztáshoz.Ha úgy lenne,ahogy mondják,rég az lennék én is.Sőt,én 90 kiló vagyok,20-25 kilóval több,mint a soványak.Rengeteg édeset eszek,teli kristálycukorral.És mégis jók a fogaim,jó a vérnyomásom,5.5-es vércukrom van,az orvos szavaival élve sportoló szívem van.Vagyis semmilyen befolyása nincs a túlsúlyomnak az egészségemre.Mégis mindenkit azzal etetnek,hogy ha kövér,akkor beteg is lesz.Gondolkodni kéne,és nem kényelmesen tablettázni magukat,hogy fogyjanak(közben sz art se ér),és venni a boi és Norbi hulladékot.Vagy enyi gondolkodásképtelen ember van?
2012. máj. 17. 15:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Sok mindenben igazad van, de nem lehet teljesen általánosítani az egészségügyi dolgok terén. Minden ember más, így lehet, ami neked nem árt, az másnak igen. Ez csupán genetika, adottság kérdése.

Másrészt nem "keveset kell enni", ez így elég relatív, pontosabban kifejezve kevesebb kalóriát kell bevinned a szervezetedbe, mint amire szükség van, de az sem mindegy, hogy ezt miből teszed.

Drasztikusan nem szabad lecsökkentened az energiabeviteled, mivel ezáltal lelassul az anyagcseréd, így szépen átáll a szervezeted egy "veszélyeztetettségi" fokozatra, mert érzi a hirtelen bekövetkező változást. A zsír megmarad vésztartaléknak, helyette majd szépen leépül az izomzatod, a zsír pedig ott marad. Utána ha visszatérsz az eredeti táplálkozásodhoz, a lelassult anyagcserédnek és a megemelt energiabevitelnek köszönhetően még több zsír fog felhalmozódni, mint ami korábban volt. Teljes életmódváltás szükséges a végleges cél eléréséhez. A sport pedig, valóban elengedhetetlen.

A séta teljesen jó, ha megfelelően alkalmazod.

Egy egyenletesen végzett "alacsony" intenzitású 130 alatti pulzussal végzett monoton gyaloglás teljesen jó a zsírok lebontására, ha megfelelő ideig végzed. Kb 30-perctől indulva egészen 1 óra hosszig kell, hogy tartson. A lényeg pont a megszakítás nélküli folyamat. A postás mivel össze-vissza járkál, 150-szer megáll 1 óra alatt, ezért ez neki ebben a formában hatástalan.

2012. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Még nem ért el a végzet. Örülj neki. Nem sokáig lesz így, ahogy leírtad, ha nem változtatsz az étkezési szokásaidon. Időzített bomba ketyeg benned. Nekem elhiheted!
2012. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

utolsó elöttinek:na igen,ezt is okosan kell csinálni.

utolsónak:

egyszerűen csak kb ami óta élek így élek,és semmi bajom,és nem is lesz,mert ahogy írtam,nem az étkezési szokásaimtól lehetek beteg,hanem ha rendellenesen működik az emésztésem,és nem bontja fel megfelelőképp a bevitt kaját.

2012. máj. 18. 15:49
 8/12 anonim válasza:
Felteszel egy megtévesztő kérdést, válaszolsz rá a magad véleménye szerint, és (bár a titkot tudod) mégis túlsúlyos vagy. Nekem ez kicsit fura. Az mindenkinek a saját dolga, hogy hogy néz ki. Ha lusta, akkor lusta. Nem a te dolgod. Én csak azt nem értem, a vékony csajokat miért nem lustázza senki???? Talán mert mindegyik rendszeresen mozog, diétázik és egészségesen étkezik? Vagy mert a jóisten nekik olyat adott?
2012. máj. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én barátom azért vagyok túlsújos,mert nem akarok változtatni rajta,nekem ez a tömeg még megfelel,és ha mondjuk még 10 kilót szedek fel,majd leadom.A sovány csajok közt van a legtöbb lusta.Pl ha egy soványabb csajod van,és puha a feneke,lába,hasa,karja,akkor bizony egy puhány.Én mindígis kerestem a feszes fenekű lányokat,és nagyon kevés van belőlük,és nagyon elfoglaltak.Persze lehet mondani,hogy általánosítás,de a személyes tapasztalatom ez.Hogy miért is nem szólnak nekik?Mert jól néznek ki,a csúnya,kellemetlen dolgokért könyebb szólni,jobban szemetszúr,mint ami el van rejtve,nem látszik anyira.
2012. máj. 21. 12:43
 10/12 anonim válasza:
Ha a vékonyabbak között vannak a leglustábbak, akkor vajon az miért van, hogy a kövér embernek nem lehet olyan az alkata, kizárólag "nincs akaratereje", vagy "lusta disznó"?
2012. máj. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!