Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Bicigli mire jo?

Women3910 kérdése:

Bicigli mire jo?

Figyelt kérdés
biciglivel lehet hasbol fogyni én legalábis csak aszt szeretném hogy a hasam kiseb legyen es a fenekem formásodjon és a combom is szerintetek a bicigli jo ere ?
2012. máj. 18. 00:53
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ennyi heccelődő között nekem is itt a helyem.Én is észre vettem a helyesírási hibát,de nem lehet mindenki eminens.A kérdezőnek csak annyit szeretnék mondani,a pedálokat óra járással megegyező irányba tekerje.Ugyanakkor lehet,hogy jól nézel ki biciklizés nélkül is,de kérlek,tanulj.Látod mennyire megkapod a magadét érte kéretlenül is.
2012. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Magyaróra: A kérdés kicsit igényesebben, szebben: "Mire jó a bicikli? Lehet vele hasból fogyni? Legalábbis én azt szeretném, hogy a hasam kisebb, a fenekem és a combom formásabb legyen. Szerintetek jó erre a bicikli?"


Matekóra: Amerigo szabó, merről nézve az óra járásával egyező irányban? Mert balról nézve (egy két különleges kerékpártól eltekintve) az összes pedálját az óra járásával ellenkező irányba kell tekerni. (A tükrözés ugyanis irányítás váltó.)

(Kis fizika is: Az sem jó, hogy arra kell tekerni, amerre könnyebb vagy nehezebb, mivel sok (igaz főleg régi) kerékpár kontrafékkel van szerelve, így hátra felé csak igen nehezen, a mechanika szétzúzásával lehet. Ahhoz pedig alapból vaskos és formás comb kell.)

Szóval az a lényeg, hogy előre kell tekerni. (Bár ezt nyilván a kérdező is tudja, kár majmolni neki.)


Tesióra: Ahhoz nem nagyon értek, de ha sokat tekersz, akkor a feneked és a combod biztos formásabb és erősebb lesz, a hasad nem hiszem.

2012. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Üdvözlöm 12-es.Úgy tűnik a poén nem az erős oldalad.Mond csak,tanár vagy,vagy csak annak készültél?Csak ennyire tellett?!Most mindenkit lenyomtál.Gratulálok.Remélem nem találkozom több kioktatásoddal.
2012. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szintén a 12-esnek.Nem értem a kérdésed.Milyen szemszögből nézve?Ez magától értetődik.Ha rá ülsz a kerékpárra akkor a nézőpont már eleve adott.De te fogadjunk fordítva is képes vagy ráülni.
2012. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ha ráülsz a kerékpárra, akkor általában felülről látod a pedálokat... Úgy meg nincs értelme az óra járásához viszonyítani. (Persze van olyan kerékpár is (ú. n. rekumbens), amin hátulról látod a pedált, de ez a nézőpont se különbözik ebből a szempontból...)
2012. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Akkor most a sok okoskodó után következzen a válasz az eredeti kérdésre:

Ha sokat bringázol, vagyis szép időben mindenhová azzal mész (suliba/munkába, kisebb bevásárlásra hátizsákkal vagy biciklis táskával, buliba, stb.) akkor már 1-2 hét alatt látszani fog rajtad. Izmosabb lesz a lábad, és mindenhonnan fogysz, ahonnan tudsz (ehhez persze az is kell, hogy ne egyél eszementül sokat). A közérzeted is jobb lesz, és ha budapesti vagy, akkor még gyorsabban is fogsz eljutni A-ból B-be, mivel dugóban ugyanúgy tudsz menni. Ha szobabiciklire gondolsz: persze fogysz meg erősödsz attól is, de miért nem mész el helyette egy körre egy igazi biciklivel?

2012. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

És ha budapesti vagy, még feketébb lehet a tüdőd, mint valaha xDD


Jó pardon, csak én is budapesti vok és imádok cangázni xDD

2012. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!