Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindig felrúgom a diétát ha...

Mindig felrúgom a diétát ha vendégségbe vagy nyaralni megyünk, miért?

Figyelt kérdés
Elhatároztam hogy lefogyok ,nagyon sok a súlyfeleslegem ,de ha kilépek a hétköznapokból egyszerűen nem tudok leállni a kajával ! Mit tanácsolsz nekem ,mit tegyek ?
2010. júl. 11. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Mert akaratgyenge vagy, mint a legtöbb fogyózó...
2010. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vendégségbe megyünk természetesen én sem tartom az előírtakat, mert nem akarom megbántani a vendéglátót, hogy nem eszem a főztjéből, vagy turkálok benne. Nyaralásnál szerintem ugyanúgy megoldható a fogyókúra. Az ország szinte minden részén lehet kapni teljes kiőrlésű kenyeret nem is beszélve a sok zöldségről, gyümölcsről. Étteremben én mindig sovány lehetőleg párolt vagy grillezett csirkét eszem (krumpli és rizs köret nélkül) salátával. Aztán ha vége a vacsi meghívásnak, nyaralásnak , éttermi kajálásnak másnap minden megy ugyanúgy a megszokott kerékvágásban mint máskor. A lényeg a mérték. Mert ha az ilyen kis kihágásoknál jól bezabálsz akkor másnap tényleg nem tudod ott folytatni ahol abbahagytad, mert a hirtelen lecsökkent vércukorszinted miatt jön a farkaséhség.
2010. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

némi infót adhatnál:

hány éves vagy, milyen nemű, magasság, tömeg? mit sportolsz?

mit, mikor, és mennyit eszel?


de olyan normális diéta nem létezik, amibe egy két vendégség ne férne bele....

2010. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Miért?

Talán azért, mert nem is akarsz igazán lefogyni, barátom, nincs elég akaraterőd....

2010. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert k,rva nagy bunkóság lenne azt mondani a vendéglátódnak, hpgy bocs, de nem kérek! Totál rendben van, hogy felrúgod, ez benne van a pakliban. De ettől még simán le fogsz tudni fogyni. Az ilyen napok után tarts egy gyümölcsnapot és akkor ki van egyenlítve a kajálás. Nyaralni meg azért megy az ember, hogy jól érezze magát, nyilván nem azért, hogy sanyargassa. Tedd a nyaralást akkorra, amikor már sikerült lefogyni.
2010. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Vendégség miatt kár parázni, 1 ebéd/vacsora miatt nem lehet meghízni (ahogy lefogyni sem!), sem (normális) diétát elrontani. Nyugodtan edd meg, amit adnak.

A nyaralás az más, ott tényleg rajtad múlik. Strandon is lehet növényeket adni, sőt, szállodákban is adnak ma már zöldséget.

Legrosszabb esetben ne menj idén nyaralni, ha ezen múlik.

2010. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!