Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iszonyú sokat ettem, pedig...

Iszonyú sokat ettem, pedig holnap vendégségbe megyünk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Direkt keveset akartam enni ma, mert tudtam hogy holnap vendégségbe megyünk ahol lesz chips, süti stb. Délelött alig ettem valamit (tudom, hülyeség volt) délután meg mindent felzabáltam ami volt itthon. Csoki, kenyér minden :( Mit tegyek? És holnap még egyszer sokat fogok enni :(
2011. szept. 22. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Egyél ha kívánod! Egyszer élsz,ha örömet okoz akkor egyél,persze mértékkel. Egy két naptól nem lesz semmi,max hogy megnyugtasd a lelkiismereted,aznap mozogj többet.


3naptól tovább azért ne tartson ez a "zaba". Utánna tarts 4-5nap szép kerek diétás étrendet majd utánna egy nap megint sütizhetsz csipszezhetsz kedvedre.

2011. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

máskor nem koplalsz fél napig és akkor nem lesz falásrohamod

2 naptól meg nem fogsz meghízni (arról nem is beszélve, hogy attól, hogy vendégségbe mész, még nem kell zabálni)

2011. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

volt már olyan ismerősöm aki hozzánk jött vendégségbe: meg mondta kerek perec fogyózik. és nem kért a sütiből, nem sértődött meg anyum:)


nem kell holnap zabálnod.

2011. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem két naptól nem lesz semmi. :) csak utána tényleg térj vissza. :)))
2011. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahova mi szoktunk menni vendégségbe, ott tuti megsértődnének -.-" xD

Kedves Kérdező: nem lesz gond, csak mozogj napközben sokat.

Például az is jó, ha mész a boltba, gyalog vagy biciklivel, takarítasz, tevékenykedsz a kertben, lépcsőzöl, sétálsz a haverokkal, ez is sokkal jobb, mintha például tévéznél.

2011. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!