Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1-2 szelet kenyér koplalá...

Napi 1-2 szelet kenyér koplalásnak számít?

Figyelt kérdés

Feladtam.... 1 évig keményen edzettem napi 5km futottam egészségesen ettem....

Eredménye -2kg.....

Elegem lett.... kivizsgálás volt minden ok....

Szóval ha napi 2 szelet kenyeret eszek és semmi mást az koplalasnak számít??????



2019. júl. 29. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted? Nem, ennyit csak a luxus gazdagok esznek, a többiek megelégszenek a lepotyogott morzsákkal is.


Lehet, azért nem tudsz tovább fogyni, mert már nincs miből.


Illett volna leírni, hogy hány kg vagy, hány centi, és linkelj egy képet is, hogy lássuk, hogy mennyi izom van rajtad.

2019. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Hiába koplalsz, az csak ideiglenesen ad látszatfogyást és látható eredményt. Ha utána enni kezdesz, mindet vissza fogsz hízni, meg pluszban még többet elraktároz a tested, mert a koplalási időszak után vésztartalékot fog felhalmozni, hogy a következő koplalási időszakra maradjon energiatartalék.

Akkor meg utána eret is vághatsz, mert először kiéhezteted magad, szarul vagy, lerobbansz, lerontod az egészségügyi állapotod, majd amikor elhitted hogy lefogytál és kicsit lazíthatsz, akkor elkezdesz enni és látványosan hízni fogsz.


Vagy csináld normálisan, vagy ne csináld.

2019. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%

A kenyér hizlal.

Egyel sok zöldséget,gyümölcsöt.

2019. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Metionin ***** válasza:
59%
Egyrészt igen, koplalás, másrészt hülyeség is. A kenyeret alapból ki kellene hagyni ha fogyni akarsz. Egyél rendesen, naponta többször, sovány húst, rizst, zöldséget, gyümölcsöt, stb. Koplalással csak saját magaddal cseszel ki, anyám is sokszor koplalt és mindig többet szedett vissza mint amennyit eleinte leadott.
2019. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

Egeszsegedre, ha hulye vagy...


Inkabb hallgass ram...


Mi az egeszseges??? Salata??? Brokkoli??? Nem!


Egeszseges: mindent eszel a zoldsegektol a gyumolcsokon at a feher es voros husokat, halat, csak kevesebbet. Egy nap kiprobalod, mennyit birsz enni. Na, abbol az adagbol vedd le a felet.


Igyal napi 2 kavet csak cukorral, ne tejjel! Fontos, hogy vagy tisztan, vagy cukorral, de a tej tonkreteszi a vegyuleteit.


Hetente egyszer igyal alkoholt (vagy 3cl palinkat, vagy 3cl tequilat, vagy 2dl sort, vagy 1dl bort). Tehat "vagy"-gyal irtam! Nem egyutt, es csak heti egyszer.


Egyel neha puffasztott dolgokat. En Nutellaval eszem, mert finom (nem fogyas miatt, de egy kis Nutellatol sem lesz bajod).


Es... Amire felkapod a fejed: disznozsir es igazi vaj! Azzal fozz, azzal kend a kenyeret. Abban van a legkevesebb telitett zsir. Igen, a disznozsirban.



A futas nem eleg, ha utana fekszel, mint most en is valaszadas kozben, vagy ulsz, mint en, amikor kockulok este 6-tol ejfelig. Tevekenyebb legyel. Hazimunka, illetve meloban allj fel tobbszor, ha esetleg ulomunkat vegzel, stb.


Es vegul, de nem utolso sorban: teljesen hagyd el a mesterseges edesitoszereket, foleg az aszpartamot! Ne vegyel mentolos ragot, mentolos cukrot, edesotoszeres italokat es kajakat! Komolyan mondom.

Inkabb igyal meg egy sima Coca-Colat, mint egy Zerot. Konyorgom, ne igyal/egyel edesitoszert! A reklamok a torkodon is azt probaljak lenyomni, de ne higgy azoknak.


Szivesen.

2019. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen koplalàsnak szàmít. Valamit rosszul csináltàl vagy semmi felesleged és a tested ragaszkodik a kilóidhoz. Amúgy a zsír izom arànyod simàn vàltizhatott=firmàlódhattál ha rendszeresen edzettél és nem ettél sok szemét kajàt.
2019. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*vàltozhatott, formàlódhattàl
2019. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%

Próbáld ki a vegán életet. :) Egy vegán sokkal változatosabban eszik és bizony egészséges lehet lenni zöldségeken is. Írjátok be nyugodtan google-ba, hogy vegán sportolók. Elég sokan vannak. :)

Egyébként nem értem mi a problémád. Ha felvan építve egy étrend, számolod a kalóriákat, megvan a heti minimum 3 kardió és akár kondiba is eljársz, akkor fogynod kellene. Persze otthoni tornával csak egy darabig lehet elmenni. Nincs olyan ember, aki kondiban, tervezett értenddel és kellő mennyiségű mozgással ne tudna lefogyni.

Jó lenne tudni hogyan van felépítve az étrended, heti mennyi és milyen edzéseket tartassz, mennyi folyadékot iszol, hány kiló vagy, milyen magas stb... ezek nélkül hogyan segítsünk.

2019. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

8-as vagyok. Vége kérdőjel lett volna.

165cm vagyok és máskor itthoni tornával és kevesebb kalória bevitellel tudtam fogyni 65 kilóról 60-ra. És ez csak kicsi változás volt, nem komoly étrend meg komoly kondizás... elhagytam a cukrokat, sok vizet ittam, edzés után fehérje, heti 3x kardió, 4x erősítő edzés. Sajna visszagondolva kevés volt a kardió, de már majdnem elértem az álomalakom. A kicsi zsírréteg alatt látszódott a kockás hasam. Narancsbőröm megszűnt, fenekem még kerekebb és feszesebb lett. Bánom hogy annó abba kellett hagyjam.

2019. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

162cm és 67-70 kiló között vagyok..... 50 a cél.....

cukor alkohol???? Kosz nem!!!!!

Mint írtam futok és edzek is!!!!!!

Teljes életmód váltás volt.... semmi Liszt semmi cukor sem alkohol és más vackok sem!!!!!!

2019. júl. 29. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!