Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le szeptembe...

Hogyan fogyhatnék le szeptemberig 13 kg - ot?

Figyelt kérdés
a kérdést irtam XII 14 én
2010. júl. 14. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
még nincs december
2010. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

VII 14-ét akart írni ,azt így sikerült

na de,hogy a kérdésre is rittyentsek választ,hát, alma és ásványvíz ,mindkettő korlátlanul fogyasztható,tuttira le fogysz

2010. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak alma és ásványviz más nem ? amugy VII hót akartam irni
2010. júl. 14. 11:30
 4/11 anonim ***** válasza:
felőlem ehetsz mást is ,akár még pacalpörköltet is zsíroskenyérrel,de te azt kérdezted,hogy hogy lehet 13 kg -ot leadni a szeptemberig visszalévő 6 hétben
2010. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia! ha csak almát eszel és vizet iszol, nem a háj fog rólad eltűnni, hanem az izom, és emellett a víz is távozni fog, tehát kiszáradsz. nem javaslom, hogy tönkretedd ilyen marhasággal a szervezeted, főleg ilyen nagy melegben. akár kórházba is kerülhetsz!

amit javaslok: egyél naponta 5x, sok zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket, húsokat. kevesebb kenyeret, tésztát. az édességet mellőzd! emellett igyál sok vizet, és sportolj is valamit. (otthoni torna, biciklizés)

amúgy korábban kellett volna gondolkodni, de egy 7 kilót ezzel tuti leadsz(viszont zsírból!!!)

2010. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. júl. 14. 14:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Akkor jársz a legjobban, ha a 13:41-es tanácsára hallgatsz. Én is hasonlóakat írtam volna, de még egyszer nem írom le ugyanazt. Annyival azért kiegészíteném, hogy reggelire nyugodtan ehetsz teljes kiőrlésű gabonából kenyeret, mert azért a tésztaféléket sem szabad teljes mértékben kiiktatni az étrendből. És persze a zöldségeket meg a húsokat sem mindegy, hogy eszed. A legjobb ha párolod, vagy sütőben minimális olajjal (legjobb az oliva) készíted, a panírozott, bő olajban való sütést nem ajánlanám.

Egyébként meg ne aggódj, az a 7 kiló is meg fog látszódni! :)


Sok sikert és kitartást!

2010. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha megfogadod a 13:41.es tanácsot és naponta 5 x eszel kenyeret,húst ,zöldséget akkor nem sok kilót fogsz leadni ,talán egyet sem
2010. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16:36 szerintem fuss annak a kommentnek még egyszer neki ;)
2010. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. júl. 14. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!