Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen otthoni torna dvd-t...

Milyen otthoni torna dvd-t ajánlanátok, ami aerob jellegű és jó zsírégető?

Figyelt kérdés
Eddig Norbira tornáztam, mikor melyikre, diéta mellett másfél hónap alatt 6 kiló ment le, de már egy kicsit unalmasnak találom. RR-t és Alexandrát nem szeretem. Valami javaslat?
2010. júl. 15. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Tatarek Rezső tornái. A hivatalos honlapján regisztrálni kell a hírlevélre és utána ingyen le tudod tölteni. Van egy 60perces zsírégetője és 10x10percesei.

Leslie Sansone otthoni sétái is nagyon jók, nem fárasztóak, de a pulzust fenttartják a zsírégető tartományban. Kedves vicces csaj, csak kár, hogy nem magyar.

2010. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, 104 edzés közül választhatsz a fitvideo.hu oldalon. Van közte sok zsírégető is. Én sokat tornáztam ezekre, le is fogytam.
2012. febr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!