Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka féle torna lábsúll...

Rubint Réka féle torna lábsúllyal 2x0,5kg + paprika zsirégető olaj, súlyzós és kardio edzés esténként, reggeltire puffasztott rizs, meg müzli, ebédre két szenyó és este csak gyümölcs?

Figyelt kérdés

Egyéb javaslatokat várnék még gyors fogyásra, illetve véleményeket arra amit leirtam. 9 kgtól kell magam megszabaditani. 2hónapja mégcsak 64kg votam, aztán valami miatta felszedtem 9kg. Mégcsak 69-70kg-nál tartok.

http://www.youtube.com/watch? V=UIjy-yKIPtg


2011. márc. 10. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos. Normális kaja? Meg alapvetően döntsd el, hogy gyorsan vagy tartósan akarsz fogyni, mert a kettő kizárja egymást. Reggelire egyél szénhidrátot nyugodtan, teljes kiőrlésű dolgokat, a müzlit felejtsd el reggel, mert olyan vashiányos leszel, mint a huzat. Ebédre normálisan egyél meleg ételt, vacsorára meg fehérjét.
2011. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A norbi update-es könyv meg teljesen mást ir. De ha ennyire nem jó, amit csinálok, akkor változtatni kell rajta.
2011. márc. 10. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!