Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek ha folyton éhes vagyok?

Mit egyek ha folyton éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem akarok tovább hízni! 1200 kalóriás diétán vagyok.
2010. júl. 18. 12:58
 1/5 anonim válasza:
100%
zöldséget
2010. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én inni szoktam akkor :)

pl egy pohár langyos tej.vagy két pohár víz.

ha nem vagy éhes,hanem kívánod a kaját,akkor meg rágcsálj répát/káposztát/zelletszárat.ezekben az a jó,hogy kevesebb kalóriát viszel be velük,mint amennyit a szervezeted elhasznál arra,hogy megeméssze őket.ezért nevezzük mínuszkalóriásnak ezeket a zöldségeket.vagy ha édeset kívánsz,akkor dinnye,vagy barack.az alma....szerintem nem annyira jó.gyomorsavat termel.éhesebb leszel tőle,és mégjobban kívánni fogod a kaját.:)

2010. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is répát,karalábét,vagy egy káposztalevelet szoktam enni mikor úgy érzem hogy éhes vagyok.persze nem akkor mikor valóban éhes vagyok,hanem mikor két evés között enyhe éhséget érzek,vagy evés után kb fél órával ismét éhesnek érzem magam.

Az nem jó ha a normális evés helyett is csak rágcsálsz.

2010. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
rágózz
2010. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Zöldség, gyümisaláta, gyümiturmix... vagy igyál vizet.
2010. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!