Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az baj lenne hogyha csütörtökö...

Az baj lenne hogyha csütörtökön is halkonzervet ettem és vasárnap is azt ennek? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
csütörtökön ettem halkonzervet vacsorára de vasárnap is azt szeretnék csak úgy érzem hogy ezzel egyoldalúan táplálkozom pedig kívánom meg minden... ettől nem lesz egyoldalú a táplálkozásom?

2019. dec. 20. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem gondolhatod komolyan, hogy attól, hogy egy héten kétszer ugyanazt eszed vacsorára attól "egyoldalú lesz a táplálkozásod".
2019. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hat de mert mindig ugyan azt kapja a szervezetem
2019. dec. 20. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez csak a vacsora, szendvicset, rántottát is ehetsz többször.
2019. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne egyoldalú, ha 2 hétig mást sem ennél, csak halat. Egy héten 2x simán normális. Feltételezem, nem eszel minden étkezéskor teljesen mást, gondolom, tejet/tojást/felvágottat is többször eszel egy héten.
2019. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Egyoldalú akkor lenne a táplálkozásod, ha hoszabb távon: hetek, hónapok. évek során alig ennél mást. Még az is teljesen rendben lenne, ha minden héten ennél kétszer halat: a japánok pl. sok halat fogyasztanak és ez állítólag kifejezetten egeszséges.
2019. dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
55%
Dehogy lesz én mindennap pizzát eszem aztán tök jó vagyok🥳🥳🥳
2019. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen rövid távon nem gond. Én úgy szoktam, hogy ha kibontok egy halat, akkor 3-4 nap, mire elfogy (összetöröm a halat és rozskenyérre kenem). Mivel mást is eszem mellette, ettől nem lesz egyoldalú a táplálkozásom. Utána 8-10 nap szünet, addig sajtot, vajkrémet, mindenféle mást eszem, majd egy újabb halkonzerv. Most azt találtam ki, hogy egy sós leves tonhalkonzervet összekeverek egy tőkehalmáj-konzervvel (olajjal együtt). Nagyon finom lett. A tőkehajmáj olaját nem érdemes kidobni, mert pont abban van az omega-3 zsírsav, ami miatt megveszi az ember. Vagy legalábbis nekem ez az elméletem.
2019. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még nem lesz egyoldalú a tàplálkozásod.De rendszert ne csinálj belőle,ha tonhalról van szó,mert magas a higanytartalma,ezért nem javasolt hetente többször fogyasztani.
2019. dec. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!