Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni úgy hogy...

Mennyit lehet fogyni úgy hogy egész nap vizet iszok esetleg 1-2 almát répát megeszek?

Figyelt kérdés
3hónapja diétázom, de mindössze 7kg-T sikerült leadni,aztán másfelet visszaszedtem. Ez nagyon aggaszt,és érdekelne mennyit lehetne úgy fogyni,hogy megiszok kb 2-3 liter mentes vizet,aztán napközben megeszek egy almát,répát,vagy valami másfajta zöldséget? Nem kell az okoskodás,meg a necsináld és hasonlók,olvastam,hogy sokaknak sikerült fogyni ezzel a módszerrel (10nap alatt -4kg és hasonlók).
2020. ápr. 10. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok értelme van az éhezésnek, gratula! 2* ennyi vissza fog jönni.

Mozgásról és kiegyensúlyozott táplálkozásról hallottál már?

2020. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amúgy a répa + alma, ilyenek mind sok szénhidrát, nézz utána.

Nem tudom, ez miért ideális,csak minimális ch-t bevinni. Esetleg próbáld ki a ketogént, ott is lehet sikeresen fogyni, főleg az elején, sok vizet!, de 0 mozgással is működik

2020. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A vizet engedd el! Csak befogsz vizesedni, semmi ertelme nem lenne a fogyokuranak! Az alma hulyeseg max egy felet 2 naponta
2020. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lenkovics Evelin

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Az üzenet: gondolom te is egy nagyon fitt hölgyike/emberke lehetsz:) Ha értelmeset nem tudsz,baromságot miért kommentelsz? ne itt éld ki magad:)


Kedves Evelin! Menj a bús p,,csába! Ha ilyen nyomorult ostoba vagy, akkor úgy kell neked!

Képzeld, nem mindenki zabálja halálra magát, aztán kezdi el éheztetni... Ha neked elképzelhetetlen, hogy mozgással és helyes táplálkozással NEMCSAK FOGYNI LEHET, DE FENNTARTANI IS az egészséges életet, akkor mélyen sajnállak.

2020. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csomó betegséget összeszedsz. Mindenből hianyod lesz. De ha ez kell, csináld. A netem meg minden fa***got olvashatsz


[link]

2020. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SZücsöm ***** válasza:
Kérdező Troll szagot érzek. Legalább is szeretnék hinni abban hogy nem vagy valójában ilyen sötét és csak viccelődsz.
2020. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A böjt nem hülyeség. De csak a teljes böjt. Viszont arra rá kell készülni, és tudni kell levezetni
2020. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!