Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi a maximális kcal...

Mennyi a maximális kcal bevitel ezek mellett?

Figyelt kérdés
Ha naponta sportolok mondjuk vagy futok vagy biciklizek egy háromnegyed orát akkor emellett mennyi kcal-t és szénhidrátot vihetnék be?(170 58kg)Lány
2008. nov. 22. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hoyg 45 percig csinálsz valami, semmitmondó adat, mert nem mind1, hoyg nagymama tempóban biciklizel, vagy tekersz ahogy bírsz, nembeszélve róla, hoyg nem, tudjuk milyen az anyagcseréd, hány éves vagy stb. Vagyis ennyi adatból mait megadtál nem lehet megmondani. Elégedj meg azzal, hoyg egy átlag ember napi kb 1800-2000kcal-t használ el, ha sportolsz ennél egy kicsit többet is bevihetsz.
2008. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
SZia.Elég gyorsan tekerek 37 km peróra átlaggal.16 éves vagyok és az anyagcserém olyan átlagosan normális.És szeretném visszanyerni régi sulyom az 54 kg -ot ezért kérdeztem hogy mennyit vihetek be maximum.
2008. nov. 22. 17:45
 3/3 anonim válasza:
szerintem nem lehetsz dagi,mert én 160vagyok,58kgmal,én 52-53kgosan vagyok "normális" alakú.nem leszel túl vékony?
2008. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!