Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vastagok a combjaim. Hogy...

Vastagok a combjaim. Hogy tudnék belőlük fogyni, hogy azért a mozgásnál ne alakuljon át izommá. És ha átalakul akkor azt le lehet tornázni?

Figyelt kérdés
Szobabicikli, vagy otttoh zenére jó ötlet lenne, ugrabugrálni????
2007. dec. 13. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Mivan? Letornászod az izmod, ami a zsírból lett "átalakítva"?

Bocsáss meg, de ez akkora baromság, hogy kilóg a monitorból. Erre nem lehet normális választ adni, mint ahogy az előző pár kérdésre sem. Szerintem olvasgass kicsit a témában, hogy legalább kérdezni tudjál.

2007. dec. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
86%

Utálom az ilyen lekezelő szövegeket...na mindegy...

Hát én a tornát javasolnám, ami a combot és a fenékizmot mozgatja meg.Betekerheted magad fóliával az izzasztó hatású és eredményt hozhat.Először ne ezerrel edzzél, hanem fokozatosan és akkor nem lesz ott izomtömeg.

2007. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
82%
A Leg-magicben csalódtam. Igaz keményebb lett a fenekem, meg a combon, de szemmel láthatóan "vastagabb" és nem fogytam.
2007. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

látom sokan még mindíg nem értik itt a lényeget.


Tisztázzunk valamit. Olyan nincs hogy a zsír átalakul izommá, aki ilyet állít az nem normális, és semmit nem ért a biológiai folyamatokhoz. Mivel a test eleve nem tud izmot építeni és zsírt tartosan nagy mennyiségben égetni, felhasználni egyszerre. Ezen jobb előtte elgondolkodni.


Ok. Vegyük azt az esetet hogy csak zsír van a combodon és egy kevéske kis izom. Attól félsz ugyebár hogy lemegy a zsír és ugyanolyan vastag marad, mert helyére izom kerül. Most tekintsünk el ettől az ostobaságtól és csak vegyük azt, hogy lemegy a zsír, akkor mi marad??? Csont és bőr??

Az izmok határozzák meg a tested formáját. A másik, ha lány, vagy nő vagy, akkor meg ne félj attól hogy izmos leszel az edzéstől még súlyzós edzéstől sem.


Remélem nem haragusznak meg a hölgyek a következő kijelentésemért, de érdekes, hogy amíg a férfiak rengeteg szenvedés, nagyon kemény súlyzós edézsek és állandó magas proteinfogyasztás mellett is csak igen nehezen tudják növelni izmaik méretét, addig a hölgyek 1-2 kilós súlyzóval végzett aerobictól is azt hiszik, hogy izmaik hatalmas méretűvé fejlőd(het)nek.


Otthoni ugrabugrálás felejtős. Ha fogyni akarsz és zsírt égetni akkor diétáznod kell!!!

2007. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vastagcombu vagyok en is. Igazi osanya tipus es mindentol hizok meg a levegotol is.

Tavaly vegig csinaltam a 90 napos dietat amit 2008-ban ujra fogok kezdeni. Kozben pedig futottam es heti 4x nyomtam Beres Alexandra Vitalitas c. kinzo tanulmanyat. - nekem igazabol a zene miatt kinzo de hat izlesek es pofonok. Ez a program pontosan 60 perc. Vettem olyan nacit, ami fenekrol es combokrol segit tornaval egyutt egetni a zsirt.

Nagyon szepen lehetett latni mar 2(???!!!!!) utan is a valtozast de jelzem az Alexandra torna, nagyon kemeny.

Nem hiszek a szobabicikliben. A futasban hiszek akar gepen akar odakinn meg a tornaban. Sajnos kardio kell, hogy a zsir elkezdjen olvadni. Nem konnyu es a dieta is nagyon nehez.

Aki meg nem dietazott csak az eszt osztotta nem tudja mit kuszkodik egy tulsulyos ember azzal, hogy megszabaduljon a folosen cipelt kiloktol.

2007. dec. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
71%
Fenti nagyokosnak üzenem: Én is nő vagyok, és sajna az átlagnál nagyobb izomtömeg van a combomon és a vádlimon is. Súlyzó nélkül, csak aerob mozgással is csak az izomtömeget sikerül gyarapítanom.....
2007. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
72%
Én is annak a hű de okos embernek mondanám, hogy a diéta nem segít ha nem tornázik rá valaki... szerintem az "ugra bugrálás" is lehet hasznos, mert az is meg mozgat, és ha élvezed akkor ártani nem árthat (kivéve ha kitöröd a bokád) na mind1 sok szerencsét
2007. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgylátszik hogy nem értitek. A "hűdeokos" azt írta hogy az otthoni ugrabugrálás nem elég, és ebben (is) igaza van. Komolyabb edzés kell + diéta, úgy lehet elérni valamit.

A súlyzós edzést is lehet úgy végezni, hogy szálkásodj, az izok építéséhez sok kalória és protein fogyasztás kell, ha nem így étkezel nem fog nőlni az izmod nem kell félni. (mondjuk extrém esetben, mint itt is valaki előttem írta van ilyen, de ez genetika, ha tesztoszteron túltengésed van akkor izmosodhatsz, de az nem normáli állapot. Mondjuk vannak bajuszos nők is)

De ha diétán vagy és edzzel miből épülne az az izom?

A teljes testet átmozgató súlyzós edzés pedig igenis anyagcsere gyorsító hatású, és a formád is szebb, feszesebb lessz tőle. Ha meg otthon ugrabugrálsz feljön a szomszéd. :-)))

2007. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!