Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás alatt mennyire...

Koplalás alatt mennyire hullik a haj ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon, mivel nem viszel be megfelelő tápanyagot.

Ha fogyni akarsz, akkor normálisan tedd, vagy már most vonulj be a kórházba, mivel koplalással oda fogsz kerülni.

2020. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csomókban hullott ,làthatóan meg is ritkult annak idején, mikor ilyen marhasàggal próbàltam fogyni.

Többféle vitamint szedek- kifejezetten hajra is, + életmódvàltàs, nagyjàból visszaàllt, de nem az igazi sajnos:( szerintem màr nem is lesz az eredeti mennyiség.

2020. máj. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durván, csomókban. Az enyémnek a minősége is romlott, és még mindig fénytelen, fakó, pedig 5 éve gyógyult vagyok. A bőrömnél ugyanez.. Hámlik még mindig, és olyan, mint a papír. Abba már bele sem megyek, hogy a fogaiddal és a csontjaiddal mi lesz. Inkább keress fel egy pszichológust, ha a koplalást érzed optimális megoldásnak. :)
2020. máj. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nah és az mennyi idő alatt kezd el újraerősödni a haj ? Én majdnem 3 hónapig koplaltam de már azon vagyok hogy meggyógyuljak a hajam viszont mostanában hullásba kezdett ami az én esetemben nem jó mert nincs valami dús hajam :(
2020. máj. 26. 07:43
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem az, hogy mennyire, hanem ha már hullik egy minimálissal is jobban a normálisnál, akkor ott nagyon rosszul csinálsz valamit.


Nem is értem a koplalás hogyan jön ide... az nem fogyókúra, hanem önkínzás, és egészségtelenebb mint dagadgnak lenni.

Nem csoda, hogy még most sem nő a hajad.


Orvos!! Menj szakemberhez! Vegyenek vért, küldjenek ilyen táplálkozási tanácsadóhoz! És soha többet ne csinálj ilyen hülyeséget, mint a koplalás!

2020. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A hajhullás lesz a legkisebb gondod. Nagynéném koplalva fogyott, évek óta csúnya a bőre, az epéje is kikészült tőle, műteni kellett. Azóta ha normális adagokat eszik rögtön beindul a hízás, így tovább koplal.
2020. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog újra megerősödni! És ez a legkisebb rossz, ami a szervezeteddel történik. Ne kezeld ezt úgy, mintha normális dolog lenne, mert "sokan csinálják". Attól még, hogy sokan betegek evési zavartól, attól még betegség. És nem az éhezéstől fogsz meghalni vagy tönkremenni, hanem az ilyen szövődményektől, amikből most még semmit nem észlesz. Soha nem leszel már ugyanolyan egészséges, mint előtte. Minél előbb szakemberhez fordulsz, annál kevesebb kárt okozol.
2020. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!