Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le a legjobba...

Hogyan fogyhatok le a legjobban 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Főleg könnyen megállható módszereket!
2020. aug. 31. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
1 hónap alatt max 2 kilót lehet lefogyni. Ha ennél többet szeretnél, akkor szorozd be. kevesebbet kell enni, és többet mozogni. Hajrá!
2020. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
2020. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%

Attól függ.

Mennyibol5 akarsz lefogyni?

2 kiló 1 nap.


Este igyal hashajtó teát.

Majd kevés kaja sok mozgás.

Csak zöldség tojás, alma.

2020. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Ez a kérdés nem ilyen egyszerű. Kell hozzá néhány adatot ismerni és a dietetikus ez alapján össze tud állítani egy étrendet. A mozgás is fontos, de azt tudnod kell, hogy az izom nehezebb a zsírnál, így ha sportolsz és növekszik az izomtömeged, attól a mérleg meg többet is mutathat, miközben a centi kevesebbet mér. Talán a szétválasztó étkezés segíthet a legjobban. Étkezésenként az étel fajtákat nem kevered. Pl a fehérje mellé nem eszek szénhidrátot. Azt mondják így könnyebb az emésztés, ezáltal az anyagcsere. Így azért ehetsz sokmindent.
2020. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Ízlés dolga, hogy ki mit tart könnyen betartható étrendnek szerintem.

Számomra egyértelműen könnyebb betartani azt az életmódot amit másfél éve folytatok, ez egy magas zsírtartalmú szénhidrátszegény étrend. ( Röviden LCHF vagyis lowcarb high fat). Mint amiket régen csináltam, kalóriaszegény diéták. Nekem azok nem váltak be.

És hogy ki mennyit fogy , az is egyénfüggő.

2020. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!