Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez ednos? Mia vagy ana? :s...

Ez ednos? Mia vagy ana? :s (bulémia, anorexia, vagy semmi? )

Figyelt kérdés

sziasztok. 14éves vagyok.

régotta fogyokurázom, mindig is büntudatom volt ha ettem, kb: 1 éve probálom hánytatni magam de nem sikerül pedig már minden hogy probáltam megszabadulni attol amit felzabáltam. ha egyedül maradok egyböl berohanoka hütöhöz és elkezdek enni,enni és enni nem is tudom mit hogy csak azt veszem észre mindent megettem és büntudatom lesz ez után 3-6 hashajtót beszedek, tornázok mostanábba alig ettem aztán rám jött a falás mostanába 1-2 órát tornázok, állandoan iszok hogy ne elgyek éhes mások elött nem eszek (csak amennyit rám parancoslnaka z kb:500 kcal) de titokba állandoan eszek és föleg édeségeket büntudatom lesz és hashajtó mindig a vége...ez betegség már? ha igen melyik dófajtája..

amugy 167cm 59kg vagyok.(amugy tudom mik lehetnek ennek a következményei!!!)


2010. aug. 5. 23:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Divatbetegség??? Te jó ég!


Kérlek szépen, fordulj pszichiáterhez, pszichológushoz, vagy valakihez, aki segít neked ebből kimászni, mert minél később keresel segítséget, annál nehezebb lesz.

Amit leírtál, mind bulimiára utal, amiből nagyon nehéz kigyógyulni, és könnyen bele is lehet halni.


Sok sikert!

2010. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!