Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandóan éhes vagyok! Mit...

Állandóan éhes vagyok! Mit tehetek ellene? Nem használ: a vízivás, fehérjeporok, gyümölcsök, króm.20 kg plusz van rajtam és állanbóan csak zabálnék

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 22:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Esetleg akupunktúra? Bár nem lehet olcsó, de állítólag hatásos étvágycsökkentő.
2010. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a diétád, akkor elvileg nem szabad éhesnek lenned. Éhes vagy, vagy csak ehetnéked van (nálam ez két külön dolog :D )?

Milyen diétát csinálsz?

2010. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
semmi konkrét diétát nem csinálok, csak próbálok/próbálnék odafigyelni. hát nem nagyon tudom megkülönböztetni, hogy miért eszem...még ha tele a hasam, akkor is még, még ennék...főleg édességet
2010. aug. 7. 23:25
 4/20 anonim válasza:
ha fogyni akarsz, akkor gondolj arra hogy van egy diétád és most zabálnál mellette, akkor próbálj kicsit előrébb hogy egyszerűen rábszol mert semmi változás nem lesz, és akkor a te hibád.Mondj nemet, és gondolj bele milyen jó lesz ha sikerül
2010. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
előrébb látni*
2010. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor az nem igazán éhség, csak ennél. Én is szoktam így lenni. Ilyenkor egyél egy almát, vagy egy nyers sárgarépát, de semmiképpen se édességeket. És gondolj arra, hogy muszáj megállni, különben nem lesz eredmény. :) Az is segít, ha eleve nincs otthon olyan kaja, ami elcsábíthatna (nekem csak így megy).
2010. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
kezdj sportolni és egyél...;)
2010. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nézz magadra. Ilyen akarsz maradni? Ha igen akkor zabáljál.. Ha nem akkor fékezd magad !
2010. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

én állanódan így vagyok vele főleg hogy 6után nem szeretek enni de főleg akkor jön rám általűba énis egy almát eszek vagy csinálok magamnak kakót azzal is nagyon teli leszek de tényleg ;) amgy nálam úgyvan hogyha haveroknál vagyok és kíbálnak vmivel persze h nem fogadom el de ha itthon vagyok akk állandóan csak ehetnék vok ez valami iszonyat szörnyű és nem vagy néha alig tudom megálni amúgy a kapocs az AKARATERŐ de nem sok embernek él hosszú ideig:D ;)

dehát az a sorsunk h együnk lakjunk jól és 1hónaba 10 kilót szeggyünk fel de ezt senki sem szeretné úgyhogy jöhet az ehhhssssééééggg:D

2010. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
stresszevő vagyok...az külön rosszul szokott hatni, ha a pasim panaszkodik mekkora darab vagyok, még sokkal jobban kívánom a kaját :(
2010. aug. 8. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!