Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a biciklizés...

Mennyire hatásos a biciklizés arra hogy leginkább a hasamról a felesleget eltüntessem?

Figyelt kérdés
Van annyira jó a biciklizés mint a futás mert én ezt halottam??!Az igazat megvallva futottam én kb. 2hónapig de elkezdett a térdem fájni gondolom a nagy feleslegtől amit fiatalon magamon hordok 15 éves 85 kg vagyok 167 cm-el.Úgy halottam hogy az ízületek tönkre teheti az hogy nagy felesleggel futok?!?2napja nem futok hanem biciklizem.Hatásos a biciklizés diéta mellett(egy nap max.1500 kcal-t viszek be) arra hogy eltüntessem a felesleget 70-75 kg szeretnék lenni??
2010. aug. 11. 14:47
 1/8 anonim válasza:

Persze, hogy hatásos a biciklizés, az is ugyanúgy cardio mozgás, mint a futás, biztosan sikerül leadni a kilókat diétával/biciklizéssel . (Én is így fogytam 20 kg-ot.)

Hajrá! :-)

2010. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meddig és milyen tempóban biciklizem?
2010. aug. 11. 15:09
 3/8 anonim válasza:
Futópad asszem nem terheli meg az ízületeket annyira én azt ajánlanám, sokkal hatékonyabb lehet. Persze a kerózás sem rossz ha minden nap csinálod rendesen.
2010. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Napi 1 óra bringázásnál nem kell több szeirntem.

De hát ahogy érzed.

Én pl azért utálok futni, mert nekem a bokám bicsaklik ki állandóan. A bringán nincs ilyen gondom :)


Mondjuk amikor régen nagyon sokat bringáztam, és még télen is, akkor egyszer megfázott a térdem, és vagy fél évig fájt, a rettentő rossz volt :)

2010. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lényeg a pulzusszám. Sok edzetlen embernek nem is jó a futás fogyáshoz eleinte, mert túlzottan megemeli a pulzust. A tekerés akkor hatásos, ha hetente legalább 3-4 alkalommal biciklizel 40-60 percet úgy, hogy a pulzusod olyan 120-130 körül legyen. Ez egy kényelmes tempó, nem kell, hogy kiköpd a beled.
2010. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 2 hete bringázom heti 5-6 alkalommal, alkalmankénti 40-50 percet.. már meglátnik a combomon(-2cm) és a hasamon(-1,5cm) is ;) és persze mellette könnyen tartható, nem koplalós diéta :) (csoki, chips nincs és kevesebb zsiradék használat)
2010. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hatásos, de úgyis az első az étrended. A mozgás azért kell, hogy szebben fogyj(ne lógjon a bőröd, tónusosabb legyél stb.). Szerintem az a leghatásosabb, ha minden másnap bicajozol 30percet (viszonylag gyors tempóban), utána egyből tornázol dvdre szintén 20-30percet. A végén legyen levezetés, nyújtás és persze az elején bemelegítés. A dvd részt pedig mindig máshogy kombináld. Én még annyit szoktam, hogy edzés előtt bekenem magam zsírégető géllel, illetve beveszek L-karnitint. Ja és a futás tényleg nem ajánlott nagy súlyfelesleg esetén.
2010. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bicajozás mindenképpen hasznos, bár nekem egy centinem ment le a hasamból... viszont tök szép vádlim meg popsim lett :) Ha hasadról szeretnél leadni, próbáld ki a 30days nevű táplálékkiegészítőt, nekem nagyon bejött! Basszus, 40es ruhaméretről 36osra mentem le! Jó, persze, változtattam az étrendemen is, meg a bicó is maradt, de szerintem érdemes megpróbálnod neked is, ha a kerületből szeretnél leadni! Sok sikert!
2010. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!