Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma elkezdtem Rubint Réka Add...

Ma elkezdtem Rubint Réka Add önmagad című sorozatának az első részére tornázni. Ha minden nap megcsinálom, akkor kb mennyi idő alatt érem el az álomsúlyomat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 168 centi, és 78kg. Jelenleg 65 kg-ra szeretnék lefogyni, de az elsődleges cél az a 70.

Szerintetek ha ezt csinálom, akkor kb mennyi idő alatt fog lemenni rólam a felesleg?


Milyen étkezési szokásokat tudnátok ajánlani?... Tavaly a 90 napos fogyókúrával le tudtam adni 10 kilót, de a szüleim nem engedik, mert nagyon drasztikus módszerekhez folyamodtam, és gyakran rosszul lettem...

Milyen ételeket ajánlotok?... Mire ügyeljek a legjobban?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2010. aug. 13. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Kezdetnek olvass utána, hogy mik az alapok:

[link]

2010. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%

annyira nem szeretem az ilyen kérdéseket

az annyira sok mindentől függ hogy mennyi idő alatt tudnál fogyni hogy lehetetlenség megmondani

nyilván a lényeg hogy sokat mozogj ami meg is lesz ha betartod rendesen

egyél mindenből kevesebbet mint eddig

minél kevesebb kenyeret és inkább csak reggelire

egyél sok zöldséget, gyümölcsöt és fehér húsokat

igyál sokat

2010. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!