Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2010. augusztus 15. Fogyókúra...

2010. augusztus 15. Fogyókúra indul. Van komoly csatlakozni kívánó személy itt? (a módszer lényegtelen, csupán egymás támogatása a cél)

Figyelt kérdés

Üdv!


19 éves lány vagyok. 20 kg-mos feleslegem van. 71 kg vagyok, a versenysúlyom 55-56 kg volt. Sajnos lelki okok miatt sokat híztam 2 év alatt.


Társat keresek, mert olyan jó lenne valakivel kivesézni, mit hogyan csináljunk, mennyit stb. Eszmecsere ugymond. Mindig vannak futó személyek, de idővel eltünnek, nem írnak. Van kedved napi/heti szinten csevegni itt velem a fogyiról?


Én így próbálok fogyni:

Reggeli: mindig 1-2 natúr joghurt.

Ebéd: bármi, ami otthon van, de nem sok.

Vacsora: még 18 előtt, egy kis zöldség, max csirkemellel, de többnyire magában. PL: 2-3 db uborka, paradicsom stb.


Folyadék: napi 2-3 liter víz, tea (cukor nélkül)


Nem eszek abszolút kenyeret. Néha egy kis fánk, ez-az besikerül, attól függ milyen étel van épp itthon. Kenyeret azonban soha nem eszek. Felvágott stb mind magába zöldséggel.


Sport: 2 naponta , esténként 30 perc kocogás


2010. aug. 14. 13:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szívesen csatlakozom. Én is 71 vagyok. Nekem 54 lenne az ideális, de 58-nak is örülnék.

3 hete kezdtem fogyózni 77,5-ről.

Most kicsit lelassult a fogyás, rám férne egy kis biztatás, hogy ne adjam fel.

2010. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Próbáltam én több evéssel, de nem mentek le a kilók.


Kedves 19:23-as!


Nagyon örülök neked, végre. Te hogyan fogytál ilyen sokat ilyen rövid időn belül?

Érdekelne, leírnád részletesen, kérlek!


Köszi!

2010. aug. 14. 20:25
 13/20 anonim ***** válasza:
ÉN NEM FOGYTAM DE HIZTAM DE IZOMBA DE AZT MEG NEMADOM LE EGY KIS FELESLEG RAJTAM IS VAN DE MAJD ELTÜNIK
2010. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

19:23-as vagyok

Hasonlóan mint Te. Keveset eszem. Nekem ez a módszer vált be, ebben hiszek. Minden az agyban dől el. Egyszerűen úgy érzem ha 5-szőr ennék, hogy az sok a fogyáshoz. Még ha kevés és kalória szegény is.

Így nekem maradt az önsanyargatás és a mozgás. Én is futni szoktam.

Egyszer már sikerült lefogynom 17 évesen 72-ről 57-re. Nem híztam vissza.

Most szülés után vagyok 8 hónappal. A terhességet szinte végig kellett feküdnöm, ezért sok kiló jött rám.

2010. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja, és most 28 vagyok.
2010. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Sziasztok!


Pont ma kezdtem el fogyizni:)

Én is 19 vagyok,mint Te,kérdező :) 61kg vagyok,és az 56-ra hajtok.Azért nem szeretnék többet,mert 175cm vagyok,és akkor már nagyon vékony lennék.Most is csak a combomon látszik meg már most kezd a fenekemen is nagyon,de nem akarom megvárni,hogy elfajuljanak a dolgok:)

A fenekemen oldalt meg már csíkok vannak...ahogy híztam...teljesen ki vagyok akadva tőlük...Nektek ilyen problémátok nincs?

Most értem haza,kb 15percet futottam,többi séta.Nem bírtam így elsőre többet.

Ti hány percet szoktatok kb?

Holnap már a kajálásban is változtatok,szerintem kérdező,amit írtál a kajával kapcsolatban az tök jó!

2010. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök nektek!


Nekem is voltak /vannak vonalaim a combomon. Egyszer, évekkel ezelőtt felhíztam 65-re. Akkor kijött, kiakadtam, az orvosnak mutatva pláne, azt mondta, az már ott is marad. Hát tévedett, ahogy fogytam, szépen elvékonyodott, végül már szinte nem is volt látható. Most persze megint ez a baj, mivel soha nem voltam ilyen dagi, de a lelki baj nagy úr, sok bajt okoz. :(


Ha lefogysz, elmúlik, ne izgulj, csak idő kérdése.


Én ma néhány (2-3 db)főtt virslit ettem 1 db nagy ubival és egy pici hagymával, semmi kenyér vagy ilyesmi.

Sajna ebédre bolognai lesz, ebből eszem picit, mivel a kedvencem. Úgy ondolom, érdemesebb egy keveset enni belőle, mint a nyálam csurgatni, aztán meg befalok belőle. Én ezt megelőzöm. Eszek egy kis süteményestányéral.

Délutánra pedig 1 joghurtot tartogatok.


Terveim szerint, ha nem jön közbe semmi, dvd torna este + 21-kor kimegyek futni egy 30 percet.

2010. aug. 15. 09:47
 18/20 A kérdező kommentje:

Most pár napig nem leszek a fórumon, mert a tesómmal felváltva használjuk a laptopot, és ő magával viszi. Amint lesz gépem megint(max: 1 hét) jövök hozzátok.


Remélem nem fogtok ti is eltünni, úgy örülök nektek!

2010. aug. 15. 09:49
 19/20 anonim válasza:

22:46 vagyok. Én is pont 2év alatt szedtem fel ennyit, szintén lelki okok miatt.Fogyni a legnehezebb, de nagyon sokat számít, ha támogatjuk egymást :)

Várunk vissza 1 hét múlva :)

2010. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Szerencsére nem kellett 1 hetet várni, itt vagyok.

Nagyon jó kedvem van, ma reggel mértem magam. Eredmény: 70.1


Bevetettem egy kis jegyzettömböt. Írom, hogy mennyit mutatott adott reggel a mérleg, és mennyit ettem azon anpon. Eddig bevált. :)



Hogy álltok?

2010. aug. 17. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!