Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így van esélyem...

Szerintetek így van esélyem fogyni valamennyire?

Figyelt kérdés

Jó pár éve annak,hogy hirtelen elkezdtem hízni lassacskán.Előtte mindig csont sovány voltam szinte, hiába ettem sem híztam (aminek igaz örültem is).Most pár éve hogy elkezdtem már hízni és úgy gondolom le kellene adnom jó pár kilót,mert már nem is érzem jól magam így..

Segítséget szeretnék kérni,mert még nem fogyókúráztam ,hogy ha napi 1x eszek valamit,bármit és inni nem iszok üdítőktől kezdve minden cukros löttyöt hanem ásvány vizet esetleg vagy sima vizet,és elhagyom az édességeket akkor van esélyem fogyni lassacskán? Olyan 75kg körül lehetek és 168-169 cm lehetek..

Anyám mindig azzal jön hogy így fogynék.Plusz hogy most fogok majd dolgozni az is segíteni fog..

Persze alapból is mozognék valamit (felülés,vagy valamit..).

Menne ez így? Köszi a segítséget.


2010. aug. 15. 22:01
 1/6 anonim válasza:
ha napi 1x eszel akkor tuti fogyni fogsz! de nem ajánlatos..
2010. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1) írtelen indokolatlan fogyás vagy hízás esetén orvoshoz kéne menni

2) a koplalás nem megoldás, hanem az orvosi kivizsgálás, normális, kiegyensúlyozott étrend és sport

2010. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*hirtelen
2010. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem naponta 1-szer kell enni, hanem naponta ötször. Mondjuk ennek munka mellett nem nagyon van realitása, de legalábbis naponta 3-szor, hogy ne egyszerre terheld a gyomrod és ne éhezz ki addigra. Önmagában attól, hogy nem iszol cukros löttyöt, még nem fogsz fogyni, legfeljebb nem fogsz hízni sem. Sok zöldség-gyümölcs, kevesebb szénhidrát és zsír, lefekvés előtt 3 órával már nem enni, és persze ha lehet mindennap mozgás.
2010. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyél naponta többször és keveset,ne koplalj,mert ha azzal sikerül is fogynod hamar vissza megy a felesleg.

Fokozatosan kezdj el fogyózni,ne egyből hagyd el a krumplit,az édességeket stb,kezdj egyre kevesebbet enni belőlük majd hagyd el őket.

Ami a legfontosabb MOZOGJ,ne felüléseket csinálj,mert attól nem fogsz fogyni,inkább fuss,ússz,biciklizz,sétálj,aerobikozz!

Persze ezek mellett csinálj hasizmokat,feneket,combot,hogy légy formás.

2010. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!