Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni és kigyúrni...

Le akarok fogyni és kigyúrni magam valamennyire 90 nap alatt. Tippek? 13/F

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:

mennyi felesleged van? 90 nap alatt kb 10 kilótól tudsz megszabadulni. azért remélem nem 90 napos diétába kezdesz, mert annak nem sok értelme van

a gyúrással még várnék a helyedben, mert nagyon sokat fogsz nőni, legalább még 10-20 centit. ha pedig nagyon megterheled a gerinced a kondival, akkor lehet h nem nősz már annyit (volt barátom így járt).


szóval az én javaslatom:


étrend: kerüld a lisztes, cukros dolgokat. egyél sok fehérjét, főleg estefelé, ami szárnyas husi, tojás, túró. egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, igyál naponta legalább 2 liter vizet.

edzés: aerob edzést végezz, legalább fél óráig, heti min. 3x (futás, kocogás, bicikli, gyors séta)


ha már úgy látod, hogy nem sok felesleged van, akkor kezdhetsz erősíteni, de ne súlyokkal, hanem fekvőtámasszal és felüléssel. ettől szép hasad és karod lesz, a lábad pedig már izmos lesz a futás miatt.

de tényleg csak akkor kezdj el "gyúrni", amikor már alig van rajtad felesleg, mert ha előbb kezded, a zsírtól úgyse fog látszani az izom.

2011. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
60 kiló vagyok, izmos testalkatú
2011. jan. 24. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Le is akarsz fogyni, eg ki is akarod gyúrni magad, egyébként 13 éves vagy és 60 kg. Na erre most szerinted mit lehet mondani? :D:D:D
2011. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"de tényleg csak akkor kezdj el "gyúrni", amikor már alig van rajtad felesleg, mert ha előbb kezded, a zsírtól úgyse fog látszani az izom."


Ez egy baromság. Alapból, ha valakinek nincs meg a megfelelő izomzata, nem tud mire szálkásítani. Az izom zsírt éget, így előbb azt kell felépíteni. Természetesen nem zsírszalonnával, hanem normális táplálkozással. Ha jól csinálja menet közben akár még javulhat is a testkompozíciója, de az izom-szír aránya biztosan. Ha már van izomtömeg van mivel darálni a zsírt, van mire szálkásítani.

2011. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És milyen magas vagy a 60 kilódhoz?
2011. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
162 Centi
2011. jan. 25. 19:55
 7/9 A kérdező kommentje:
( de nem vagyok az a tipikus "hájas" gyerek akit szét lehet szivatni, van rajtam azért izom)
2011. jan. 25. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem azért kérdeztem, amúgy nem olyan sok az a 60 kiló, de ha formálni akarod magad, az jó.

Csak itt általában a 13 évesen 170-180 centi magasak, és megijedtem, hogy ennyivel akarsz fogyni a 60 kilódból, mert azért az durva lenne.

2011. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
úhhh....dehülyevagyok... elírtam 12 vagyok csak bocs :$$
2011. jan. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!