Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » K. B 178 cm-s és 26 év körüli...

K. B 178 cm-s és 26 év körüli lányok, mennyi a súlyotok és mennyire vagytok vele elégedettek?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok kort, cm, kg-t, de a fenti k.b. jellemzőknek örülnék.
2010. aug. 19. 20:13
 1/8 anonim válasza:
50
2010. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
175 cm, 66 kg, 20 év. Nem örülök neki, mostanában kicsit elhagytam magam, talán 60 lenne az ideális. De azért így sem olyan borzasztó. :)
2010. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem sem borzasztó!

Biztos csinos vagy.:)

2010. aug. 19. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én is felszedtem magamra az utübbi időben.


169/70

20 év

2010. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

26 éves, 173 cm, 54 kg vagyok.

Tökéletesen elégedett vagyok, annyit ehetek, amennyit akarok. Jó csaj vagyok:)

:))

2010. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van még valakinek hasonló testalkata?

nem körte alkat, mert szélesek a vállaim

inkább sportosnak mondanám, mert lapos a hasam és kicsi a mellem, a csípőm viszont széles...

na, erre fogyózzon az ember lánya!:)

2010. aug. 19. 20:54
 7/8 anonim válasza:
A 2. válaszoló vagyok megint, nekem is ilyen alkatom van. :) Széles, csontos váll, kicsi mell, na jó, van egy kis pocakom, de nem vészes... Viszont a csípőmre és a combom felső részére nagyon könnyen hízom. :( Nekem a sport be szokott válni (rengeteg gyaloglás, itthon combra gyakorlatok, futás), csak mostanában valahogy nem vitt rá a lélek. És te hány kg vagy?
2010. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én a 178 cm-hez azon dolgozom, hogy a hatossal kezdődő súlyom minél kisebb legyen.:)

Bocs, hgy ilyen talányosan foglamazok, de csak kéthetente mérlegelek így nem tudom most a pontos súlyomat, csak azt, hogy hatvan kiló körül érzem magam igazán jól.

Gyalogolni szeretek, de itthon nincs semmi gépem, pedig jó lenne valami.

De már rájöttem, hogy nem lehet gyorsan fogyni, kiéhezik az ember és feladja. Azt betartom, hogy este hat után nem eszek és főleg zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok. Mivel nem jó a szervezetemnek a hús a szénhidrátmentes diétát nem preferálom, de úgy olvastam nem is egészséges igazán.

2010. aug. 19. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!