Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A napi kajamennyiséggel és...

A napi kajamennyiséggel és minőséggel mennyire vagytok elégedettek? Fogyáshoz elég?

Figyelt kérdés

174cm és 65kg vagyok, fogyni szeretnék. Tudom, h a mozgás elengedhetetlen, majd megyek futni hónap közepétől.


Mai reggeli: 1tál gyümölcsleves lé (gyümölcs nélkül)

ebéd (fél3-kor): egy adag rizi-bizi édeskáposztával

+nasinak egy győri édes jó reggelt


Mit gondoltok? Sok? :(


2010. febr. 4. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sok. Elég, mondjuk a győri édes helyett legközelebb inkább egyél egy banánt, egy almát és egy joghurtot.
2010. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát elég soványka, de ma ugye még eszel !?
2010. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Soknak nem sok, de fogyni nem fogsz tőle.

- A gyümölcslevesben sok a cukor. A hasznos dolgot (gyümölcs = rost) meg pont kihagytad belőle. És gondolom, jól sem laktál... Sokkal többre mentél volna 1 szelet rozskenyérrel vagy teljes kiőrlésűvel, sonkával és zöldségekkel (paprika, paradicsom). Ezekben nincs cukor, viszont van vitamin és rost.

- Rizi-bizi édeskáposztával. Káposzta jó, ha nem cukrozott. A rizi (rizs) hízlal, főleg a fehér rizs. És semmi fehérjét nem ettél még, csak szénhidrátot és cukrot. (Pont ezeket nem szabad.)

- Jó reggelt - iszonyú sok kalória van benne, kamu az, hogy egészséges és tápláló. Nézd meg a papírját, több kalória van benne, mint egy jól elkészített szendvicsben. És ismét cukor meg szénhidrát.


Nagyon egyoldalú és egészségtelen, ráadásul szerintem nem is laktál jól vele.


Amit lehet enni: reggelire teljes kiörl.kenyér vagy rozskenyér pl. sonkával, sajttal (ne a legzsírosabbat vedd), lakjál jól, de ne edd degeszre magad. Hozzá sok zöldség. Lehet natúr joghurtot is, abban nincs cukor.


Ebéd, vacsora: hús (lehetőleg sovány, párolva vagy grillezve), hal, salátával vagy párolt zöldséggel, ebből bármennyit ehetsz. (Persze nem 5 szelet húsra gondolok, hanem ha 2 szelettel laksz jól, akkor nem kell 1 szelettel éhezned.)


Ha megéhezel, akkor gyümölcs mértékkel (=gyümölcscukor), pl. alma, narancs. A banánban sok a cukor.


Kerülni kell: cukor, fehér liszt (és az abból készült kenyér, tészta, főzelék stb.), egyéb szénhidrát. Értelemszerűen cukros tea, üdítő.


Egyébént szerintem a 174 cm-hez a 65 kg tökéletes. Fölösleges diétáznod, elég lesz a sport. Viszont diéta helyett ajánlott egészségesebb kajákat enni.

2010. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!