Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabicikli mennyire hatásos?

Szobabicikli mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most így a karantén alatt szépen magamra kaptam egy jó pár kilót, szeretnék fogyni. Próbálok életmódot változtatni. Van egy szobabiciklim... Mennyire hatásos? Meg érné több időt fordítani rá? Nem vagyok egy nagy biciklis... 😆😆
2021. ápr. 11. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Hatásos, de az igazi bicikli sokkal jobb.
2021. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Kérdező, igen most arra is lesz bőven alkalmam.😂 Nincsen kocsink, költözünk. 😆
2021. ápr. 11. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Egynek jó, de rá fogsz unni és nem erősíti csak az alsótestedet, mellé még valami lájtosabb tornát nézz magadnak az interneten ha nem nagyon jársz el otthonról.
2021. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Kezdésnek jó,de később kell valami erősebb edzés is. És tényleg,kint biciklizni egyenetlen talajon,emelkedőn szélben,azthittem kijön a lélek is a számon,összehasonlíthatatlan a szobabiciklivel 😅.
2021. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vele fogyni rendesen. Én már fogytam vele 15 kilót, de mellé tornázok is, meg minden. Mindenesetre a szobabiciklizés hasznos, csak azért tempósan csináld, ne 10 km/h tempóval. :D
2021. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, én nagyon szeretem. Közben sorozatot nézek a laptopon és gyorsan elmegy az idő.
2021. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!