Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Betelt a pohár, 'muszáj'...

Betelt a pohár, 'muszáj' lefogynom legalább 10 kg-ot, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Igazából mindig is a a 'dagibb' típusba tartozam, a szüleim ennek ellenére vékonyak, fogalmam nincs, hogy kitől örökölhettem. Azért nem akarom magam egy dagadtnak nevezni, de a mai 'divat'-hoz képest annak számítok. Egy ember hogyha rámnéz azt veszi észre rajtam, hogy egészséges vagyok, aki eszik normálisan, egy kicsit többet a kelleténél és kész.

A minap egy buliban voltam, és meghallottam, hogy két pasi beszélget RÓLAM. Ledöbbentem. Arról folyt a 'vita', hogy jó csaj vagyok-e vagy sem. Az egyik szerint csinos és szép vagyok, a másik azt mondta, hogy nagyon szép csajszi vagyok, de mégjobban néznék ki, ha kicsit fogynék. -.-' Na, itt betelt a pohár (egyébként is mindig zavart a súlyom), eldöntöttem, hogy ledobok 10 kg-ot. Jó csaj szeretnék lenni, azt akarom, hogy önbizalmam legyen, és tudom, hogy ettől meg fog nőni.

Sportolok sokat, viszont sokat eszek éjszaka, amit már nem kellene. Mit csináljak? Hogyan fogyhatnék a leggyorsabban?

Előre köszi a válaszokat!


2010. aug. 22. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az éjszakai evést elhagyod,máris fogyni fogsz....a dagiságot nem örökölted,hanem csak az éjszakai evés miatt van.
2010. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]

Mondjuk kérdés hogy neked mi számít gyorsnak bár általában ami gyors az nem tartós.

Szóval először is próbálj meg leszokni az éjszakai evésről.

Egyél mindenből kevesebbet mint eddig. Sok zöldséget és gyümölcsöt egyél(akkor is azt edd ha napközben megéhezel).

Inkább fehér húsokat egyél(csirke, hal)

Nem kell lemondanod teljesen az édességekről sem de csak ritkán és mértékkel egyél.

Mindig reggel egyél a legtöbbet és vacsoráig folyamatosan egyre kevesebbet. Kenyér, zsömle..ilyeneket is csak reggel egyél és keveset. Ebédre valami leves és mellé fehér hús valamilyen salátával vagy párolt zöldséggel..vacsira pedig valami joghurt vagy ilyesmi.

2010. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ohh, köszi a válaszokat! Igen, tudom, hogy este nem szabadna ennem, de pont akkor sportolok, és utána annyira megéhezek, hogy csak na! Megpróbálok lemondani a kenyérről, az üdítőkről, mert rengeteg cola-t iszom. :/

Nem vagyok édesszájú, szóval a csoki, süti nem fog hiányozni, viszont az üdítők annál inkább. :/

Remélem igazatok lesz, és tényleg látszódni fog.

Egyébként mennyi idő után fog látszódni, ha nem iszok csak vizet, és nem eszek 6 óra után?

2010. aug. 22. 23:05
 4/15 anonim ***** válasza:

"...sokat eszek éjszaka, amit már nem kellene. Mit csináljak?"


Ez jó. :D

2010. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
:D Mi bajod van vele? :D
2010. aug. 22. 23:08
 6/15 anonim ***** válasza:

"az üdítőkről, mert rengeteg cola-t iszom."


Figyelj, elég, ha a kóláról leszoksz (egyébként sem egészséges), egy üveg kóla (2 liter), vagy más cukros lötty ugyanis 600 kcal!

2010. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
neegyééééééééééé !!!
2010. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából, ha belegondolok, több üdítőt iszok, mint eszek összesen. :/ :D Komolyan. Ma is csak dinnyét ettem, mellé pedig vagy 2L kólát. :O :/
2010. aug. 22. 23:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehetsz este hat után, sőt lefekvés előtt két órával is egyél vmi könnyűt,pl egy pohár natúr joghurtot, hogy ne álljon le az emésztés. (Nekem bevált) Egyél naponta ötször, de az adagod sose haladja meg az öklödnél nagyobb mennyiséget, mert a gyomrod kb ekkora, és ha többet eszel,kitágul, és hamarabb leszel éhes. Amúgy sztem nincs szükséged drasztikus diétára, mivel sportolsz, szükséged van az energiára, csak nem colából kéne bevinni, hanem más értékes tápanyagokat és vitaminokat tartalmazó ételekből. Próbálj életmódot váltani, szépen le fog menni rólad az a 10kg. Próbálj a táplálékpiramis szerint étkezni! Sok szerencsét és kitartást!
2010. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :-)))
2010. aug. 22. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!