Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet (ha igen, hogyan) ilyen...

Lehet (ha igen, hogyan) ilyen alakból-olyan? (kép lent)

Figyelt kérdés

Alakom: kb mint a képen szereplő 3. hölgyé

Cél: második vagy első hölgy alakja


Elérhető?


[link]


2010. aug. 26. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A 2. Ok, az első gusztustalan ropigyáros.
2010. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

szerintem a harmadikkal sincs semmi gond.

20F

2010. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Lehetőleg ne kezdj el fogyókúrázni, hanem válts életmódot. Így ugyan lassabb lesz a változás, de egészségesebb és kisebb az esély szerintem arra, hogy utána a dupláját szeded magadra.

Kezdj el valami alakformáló tornát végezni, futni. Lehet az elején nehéz lesz átszokni, de a hatás nem marad el.

Sok erőt és kitartást! :)

2010. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
a 3.a legjobb!!!!!ne akarj fogyni!!!
2010. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Én is olyan vagyok mint a 3.

Sztem ez arányos és nem mellékesen nőies is!

170 cm-hez 69-70 kg vagyok. A pocakomon van a "felesleg" de az is max 2-3 kg.

Sztem inkább izmosíts és annak is meglesz az eredménye. Kg-ban nem biztos, de cm-ben tuti.

20/L :)

2010. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.


Nekem olyan alakom van, mint a 3-nak, mégis állandóan támadnak, hogy nem vagyok csinos, dagadt vagyok stb.

2010. aug. 26. 20:56
 7/16 anonim ***** válasza:

20:31 vagyok


Ne hallgass rájuk!!! Most jönnek vissza a divatba a nőies nők :) Izmosítsd inkább magad, ne fogyj. Alakítsd át izommá. Az izom tömegesebb a hájnál, szóval lehet h leszel 70 kg, de szép alakod lesz.

2010. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%

Ne haragudjatok, de az mióta nőies, hogy valakin 30 kg zsír van? Ezt is csak a túlsúlyos nők találják ki..

Nem hinném, hogy a képen látható 3. nő valaha is lehetne olyan, mint az első, mert teljesen más alkatúak. Miért kell leszólni valakit azért, mert nagyon vékonynak születik, és csinálhat akármit, nem tud hízni?

A harmadik nő viszont biztos nem az egészséges táplálkozástól, és a rendszeres sporttól "nőtt meg" ekkorára.

A második az ideális, bár egy kis sporttal formálhatna az alakján.

Szerintem az igazán nőies az, amikor valakinek vékony bokája, "normális" vastagságú végtagjai, domború popsija, nem túl nagy, nem is túl kicsi cicijei vannak, lapos hassal, vékony derékkal párosítva.

2010. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
91%
sztem is a 3. a legjobb....van rajta mit fogni.$...uccsó válaszoló te meg 1 tapintatlan segg vagy(Ha fiú vagy)(ha lány akk biztos jó nevelést kaptál,és akárhogyis nézel ki így nehéz lesz párt találnod,ha meg már avn sajnálom őt)..19éves srác
2010. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia!az első semmiképpen ,mert nagyon vékony.Csupa csont,és szerintem semmi izom nincs rajta.Szerintem a 2.az jobb.De természetesen,mindenki saját maga dönti el,mennyire érzi is jól magát a testében.Nagyon jó,hogy van egy kitűzött célod.De ne felejts el edzeni mellette,mert akkor az izmod eltűnik,és a felesleg megmarad,és nem térnék ki a pettyhüdt bőrre.Majd írj,hogyan sikerűlt.Sok sikert:-)
2010. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!