Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kényszerevésről hogy tudom...

A kényszerevésről hogy tudom magam leszoktatni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, sokszor úgy eszem, hogy nem vagyok éhes, vagy az étel íze miatt, vagy csak mert ideges vagyok, és megnyugtat, vagy munka közben "nincs időm", csak bekapni pár falatot. Volt is rajtam 10kg felesleg, amiből már 3-4-et leadtam, de úgy érzem, a kényszerevés miatt megy ilyen nehezen. Próbálnék egészségesen étkezni, de néha egyszerűen rám jön a kajázás, és ami a leggyorsabb, azt eszem... Ami nem jó...
2010. aug. 27. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Kényszerevés ellen: mindig csak egy napi élelmed legyen a hűtőben.
2010. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megoldhatatlan... Nem egyedül élek, és nem csak itthon tudok enni, de azért köszi..
2010. aug. 27. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Huhh hát akaraterő,de ha az nincs nagyon,akkor sztem foglald el magad..a lényeg h ne legyél kaja közelében és ne unatkozz:)
2010. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!